niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12068 wyświetleń

Wieści z policji

12.11.08 r.
- godz. 19.05 policjanci zatrzymali w Grajewie na Placu Niepodległości mężczyznę - mieszkańca Grajewa poszukiwanego w celu doprowadzenia do aresztu.

13.11.08 r.
- godz. 17.30 przyjęto zgłoszenie mieszkanki  Grajewa, że między godz. 9.50 a 10.10 na terenie miejskiej targowicy w Grajewie z jej torebki skradziono portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, dwiema kartami bankowymi oraz 200 zł. 

14.11.08 r.
- godz. 23.20 mieszkanka Grajewa telefonicznie poinformowała dyżurnego, że przy ul. Kopernika włamano się do budki handlowej.
- godz. 23.25 policjanci zatrzymali nieletniego sprawcę, który wraz z kolegą usiłował włamać się do 3 budek handlowych. Dokonali oni włamania tylko do 1 z budek skąd zabrali 30 zł i zaczęli wynosić na zewnątrz worki z odzieżą o wartości 2 tys. zł. Czyn ich został udaremniony przez policję.

W nocy z 14/15 11.08r. z posesji w Popowie skradziono samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Ktokolwiek posiada informację na temat tej kradzieży proszony jest o kontakt z Policją pod nr tel. 977 oraz 112.

15.11.08 r.
Zgłoszenie ze Szpitala, że na oddział dziecięcy został przywieziony szesnastolatek w stanie upojenia alkoholowego. Policja będzie prowadziła dochodzenie w sprawie przestępstwa rozpijania małoletniego i sprzedaży alkoholu nieletniemu.

15.11.08 r.
W tym dniu matka pozostawiła w mieszkaniu na jednym z osiedli swoje dzieci bez opieki, prawdopodobnie w tym czasie spożywała w innym miejscu alkohol.


16.11.08 r.
- godz. 3.20 na drodze w miejscowości Świdry zatrzymano kierującego samochodem osobowym marki Fiat Brava, mieszkańca gminy Wąsosz. Zatrzymany maił 1,6 promila alkoholu we krwi.

16.11.08 r.
Z telegramu policyjnego ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto mieszkaniec Warszawy nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania jadącego przed nim samochodu marki Ford Mondeo kierowanego przez obywatela Litwy, zjechał na lewy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwległego kierunku samochodem marki Fiat Punto kierowanym przez mieszkankę Augustowa. W wyniku czego oba pojazdy marki Fiat Punto zjechały do przeciwległych rowów, natomiast w Fordzie Mondeo został uszkodzony tylny, lewy błotnik. Kierująca Fiatem Punto mieszkanka Augustowa doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Pozostali nie doznali obrażeń.

e-Grajewo.pl


foto: nr 1 i 2 - kolizje w Grajewie ! Podczas weekendu doszło do kilku wypadków. Policjanci radzą, by jesienią zachować szczególną ostrożność...

Komentarze (1)

przez tego barana z Warsiawy stałem w korku godzinę. Powinien pokryć koszty przestoju trnasportu spowodowane jego wyczynami

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.