Sport

  • 1 komentarzy
  • 8113 wyświetleń

Wieści z PG w Radziłowie

Przed dwoma tygodniami na Gimnazjadzie Powiatowej w Drużynowym Tenisie Stołowym reprezentacje Gimnazjum w Radziłowie zdobyły dwa medale: złoty (dziewczęta) i brązowy (chłopcy). Złote medalistki powiatowej gimnazjady wystąpią w finale wojewódzkim.

3 grudnia 2011 r. w Piątnicy udało się im uzupełnić medalowy komplet o brakujące srebro, dodatkowo premiowane startem wśród najlepszej ósemki w województwie podlaskim. Półfinał w Piątnicy, rozegrany został z udziałem 12 żeńskich drużyn, reprezentujących powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński ziemski i grodzki, wysokomazowiecki i zambrowski.

14 grudnia 2011 r., po rocznej przerwie (wcześniej cztery awanse do finału z rzędu), drużyna przygotowywana przez Zdzisława Koniecko w składzie: Patrycja Dąbrowska, Monika Chylińska, Paulina Orłowska (Gimnazjum w Radziłowie) walczyć będzie po raz piąty o jak najlepszą lokatę.

Radziłowskie tenisistki wystąpią podczas finału wojewódzkiego w Suchowoli niosąc tabliczkę z napisem "Grajewo".

Zbigniew Mroczkowski 
Gimnazjum w Radziłowie

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

wtorek, 9 sierpnia 2022

WARMIA - TUR (czwartek 18:15)

Komentarze (1)

Gratulacje dla dziewcząt i opiekuna!
Powodzenia w finale życzy GW .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.