Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8764 wyświetleń

Wieści z Niećkowa

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wzięli udział w uroczystości ślubowania uczniów klasy mundurowej o profilu policyjnym. Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, we wrześniu bieżącego roku, nawiązała współpracę z Zespołem Szkół w Niećkowie w zakresie edukacji policyjnej. W uroczystości uczestniczył Sekretarz Stanu w Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz oraz liczni zaproszeni goście.

Dziś w Zespole Szkół w Niećkowie odbyło się uroczyste ślubowanie młodzieży klasy mundurowej o profilu policyjnym. Uczniowie tej szkoły przez najbliższe dwa lata będą nie tylko zgłębiać tajniki służb mundurowych, ale również dawać przykład dobrej, obywatelskiej postawy. W uroczystości uczestniczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz oraz liczni zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego meldunku złożonego Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosławowi Zielińskiemu przez dowódcę uroczystości. Następnie, w obecności zaproszonych gości, 23 uczniów wypowiedziało słowa ślubowania, po których każy z kadetów otrzymał imienną legitymację, potwierdzającą uzyskany stopień. Nowo zaprzysiężeni uczniowie klasy mundurowej o profilu policyjnym przyjęli oczywiście gratulacje i życzenia od zaproszonych na dzisiejszą uroczystość gości.

Komentarze (3)

Brawo Niećkowo!!!

Myślę ze nie powinni zapraszać na tak wielkie uroczystości pslu

Brawo Niećkowo! Super wyglądacie, trafiony pomysł z naborem uczniów. To świetna odmiana dla podobnych w plamiakach ale bez klasy mundurowej. Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.