sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13431 wyświetleń

Wieści z Niećkowa


Arkadiusz Bogdan – nauczyciel informatyki w Zespole Szkół w Niećkowie laureatem “Ogólnopolskiego konkursu informatycznego INTERSIEĆ OPEN 2011” 

Nauczyciel informatyki w Zespole Szkół w Niećkowie – mgr inż. Arkadiusz Bogdan zajął drugie miejsce w “Ogólnopolskim konkursie informatycznym Intersieć Open 2011” z wynikiem 35,63 punktów. Tak niewiele zabrakło do zdobycia pierwszego miejsca – zwycięzca konkursu uzyskał 35,73 punktów.

Konkurs trwał od 31 marca do 12 maja 2011 r. i miał charakter otwarty. Adresowany był do wszystkich pasjonatów informatyki, którzy mogli się sprawdzić poprzez rozwiązywanie zadań on-line na stronie www.intersiec.pl oraz zdobyć interesujące nagrody.


Koledze gratulują wyniku i życzą dalszych sukcesów:

Dyrektor i Rada Pedagogiczna
Zespołu Szkół w Niećkowie

 

 

 

 

Komentarze (6)

Ja wiedziałam,że Arek z Bogdanem dadzą radę:)

Wielkie gratulacje dla pana Bogdana , jest jednym z najlepszych jak i nie najlepszym nauczycielem informatyki> potrafi przekazać wiedzę uczniom tak jak trzeba. Posiada ogromną wiedzę w dziedzinie informatyki. Naprawdę Gratulacje!!!!

Gratuluję sam przystępowałem do tego konkursu pytania nie były łatwe lecz przegapiłem jeden termin w 3 serii :D

JEDYNY prawdziwy nauczyciel w całej szkole... Wymaga ale i nauczy... Super gratulacje... Zyczę dalszych sukcesów...

Kolego gratulacje., zawsze byłeś szpecem -extraklasa, pozdrowienia z EŁKU

GRATULACJE W IMIENIU CAŁEJ KLASY III Ti !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.