Sport

  • 2 komentarzy
  • 9371 wyświetleń

Wieści z młodej Warmii

Trampkarze trenera Józefa Matysiewicza ulegli w sobotę w Grajewie prowadzonemu przez wychowanka i byłego zawodnika WARMII Przemysława Kołłątaja RUCHOWI Wysokie Mazowieckie 2:4 (0:2). Nasi młodzi piłkarze zanotowali słabszy występ i nie byli w stanie pokonać górujących nad nimi fizycznie rywali. Mecz "ułożyły" dwie bramki zdobyte przez gości w pierwszej połowie. W drugiej części meczu nasza drużyna zagrała dużo lepiej, czego efektem były dwie bramki strzelone przez utalentowanego Rafała Kalinowskiego. Niestety, rywale również zdobyli dwa kolejne gole i wygrali mecz.

MOSiR WARMIA Grajewo - RUCH Wysokie Mazowieckie 2:4 (0:2)
Bramki: Rafał Kalinowski (dwie) 38' i 55;
Skład: Sobolewski (20' Olszewski) - Remfeld (36' R.Siedlecki), Zarzecki, S.Romanowski, Sztyblewski (50' Kropiewnicki) - Staniszewski (36' Polakowski), Sielawa, Cybulski, D.Kalinowski (36' B.Wiśniewski) - R.Kalinowski, Kasiak (50' Łaguna)  

Wysokiej porażki 1:6 doznali juniorzy młodsi trenera Wojciecha Kozikowskiego w niedzielnym wyjazdowym spotkaniu z ŁKS 1926  Łomża. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył w 60 minucie Krystian Górski.
ŁKS 1926 Łomża – MOSiR WARMIA Grajewo 6:1 (2:0)

Bramka: Krystian Górski 60’

Skład: Jegliński (41' Romanowski) - Przyborowski, Sypytkowski, Koszczuk, Lekenta - Kozikowski (50' Górski), Grochowski, M.Wiśniewski, D.Lewosz - Golubiewski (41' D.Siedlecki), Dodis.
W nadchodzący weekend nasze zespoły młodzieżowe rozegrają ostatnią kolejkę spotkań. Juniorzy młodsi trenera Kozikowskiego podejmą w Grajewie PIASTA Białystok (mecz w niedzielę o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego) a trampkarze trenera Józefa Matysiewicza na wyjeździe zmierzą się z PERSPEKTYWĄ Łomża (sobota godz. 11:00 w Łomży).

 

niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (2)

w juniorach młodszych brakuje , agresji , a jeden z nich mial troche wplywu . ;-) ogarnoł troche ich ale teraz to wielka żenada, tak się cieszyli ze wchodzo do mistrzoskiej grupy ale dalej nie rozumieją że trzeba im treningów nauczenia się zespołowo grać . Pozdrawiam

Przeciwnicy, to bardzo wyrośnięci chłopcy i w głównej mierze rok starsi- nasi mieli niewielkie szanse, by ich pokonać, ale i tak brawo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.