Sport

  • 7 komentarzy
  • 9200 wyświetleń

Wieści z maty zapaśniczej

UDANE WYSTĘPY ZAPAŚNIKÓW

 Po wakacyjnej przerwie zawodnicy i zawodniczki sekcji zapaśniczej MOSiR Grajewo  wzięli udział w turniejach, w których  odnieśli znaczące sukcesy.
 W Międzynarodowym Memoriale im. Antoniego i Jerzego Dąbrowskich w zapasach styl klasyczny kadetów (junior młodszy), które odbyły się w Supraślu w dniach 22-23.09.2012.  brązowy medal zdobył Bartosz Wiśniewski w kategorii wagowej 63kg, który po wygranych walkach eliminacyjnych dopiero w półfinale uległ zawodnikowi z Ukrainy. W walce o III miejsce spotkał się z zawodnikiem Podlasia Białystok z którym wygrał na punkty.

Drugi medal, złoty wywalczył Oskar Czyżewski w kategorii wagowej 85kg pewnie wygrywając swoje walki. W półfinale  kładąc reprezentanta Ukrainy na plecy wygrał przed czasem, w finale spotkał się z zawodnikiem z Litwy pokonując swojego rywala na punkty.

Zawodnicy i zawodniczki naszego klubu w dniu 29.09.2012 uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek regionu D w zapasach styl wolny w Koronowie. Dla tej kategorii wiekowej są to najważniejsze zawody w roku na tym etapie szkolenia i liczone są do punktacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki. Najlepiej na tych  zawodach wypadli:

Młodziczki:
37kg  Danowska Emilia III m.
40kg  Wojciechowska Julia III m.
44kg  Pisanko Natalia VII m.
67kg Wiejak Malwina III m
Młodzicy:
35kg Płochocki Przemysław III m
42kg Sulewski Hubert V m
100kg Olszewski Krzysztof III m
W dniu 06.10.2012 w Radomiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  regionu D tylko tym razem chłopcy startowali w stylu klasycznym. Ponownie nasi czołowi zawodnicy tej grupy wiekowej zajęli  dobre miejsca:
35kg Płochocki Przemysław VII m
42kg Sulewski Hubert V m
100kg Olszewski Krzysztof  II m

Warto dodać, że zawodnicy i zawodniczki sekcji zapaśniczej MOSiR Grajewo  zdobyli w tym roku 32 punkty we  Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki, które na pewno dadzą dobrą pozycję naszemu klubowi w końcowej rywalizacji ogólnopolskiej.

MOSiR Grajewo 

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (7)

No liczy trzeba się nauczy bo punktów zdobyliscie 28 a nie 32 trochę ogłady panowie z Grajewa.

do weterana. Może do prac ciebie mosir zatrudni jak tak dobrze liczysz punkty panie weteran, warto spróbować.nie ładnie poprawiać jeśli się nie jest pewnym na 100% , ja jako rodzic cieszę z osiągnięcia wyników mojej córki. oby tak dalej, gratulacje chłopcy i dziewczyny powodzenia

wielkie gratulacje dla wszystkich tak trzymać. jest wynik jest radość kibica

Gratulacje Oskar kolejny złoty medal.

Gratulacje dla Zapaśników i Zapaśniczek i tak dalej trzymać Pozdrawiam Trenerów

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.