poniedziałek, 25 października 2021

Wiadomości

Wieści z KPP w Grajewie

Wieści z KPP w Grajewie

   W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się odprawa roczna, której przewodniczył insp. Ireneusz Gliniecki. Odprawa ta stanowiła podsumowanie wyników pracy uzyskanych przez funkcjonariuszy powiatu grajewskiego w 2010 roku. W tym dniu miało też miejsce uroczyste pożegnanie funkcjonariuszy, którzy przeszli na emeryturę.
     Dziś w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się roczna odprawa służbowa Policji. W spotkaniu uczestniczył zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podinsp. Adam Petelski, burmistrz Miasta Grajewo, Starosta powiatu grajewskiego oraz zaproszeni goście. W trakcie odprawy zostały przedstawione wyniki pracy funkcjonariuszy powiatu grajewskiego.
     Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego podinsp. Adam Petelski podziękował wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom policji za duże zaangażowanie i wysiłek jaki włożyli w pracę w 2010 roku. Podkreślił, że to właśnie dzięki nim praca policji jest coraz lepiej postrzegana w społeczeństwie. Obecni na odprawie przedstawiciele lokalnych samorządów, również wyrazili zadowolenie z poziomu pracy Policji w powiecie grajewskim. Komendant insp. Ireneusz Gliniecki  odebrał gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grajewskiego.

     Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz zaproszeni goście również uroczyście podziękowali funkcjonariuszom, którzy w dniu dzisiejszym przeszli na emeryturę:
- asp. sztab. Gabrieli Główczyńskiej
- podinsp. Bogdanowi Hirniak
- asp. sztab. Cezaremu Sobolewskiemu
- sierż. sztab. Andrzejowi Jambrzyckiemu
 
     Dziękujemy za wieloletnią, sumienną i rzetelną pracę, ogromne poczucie zaangażowania w dbałość o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, oraz wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Życzymy wielu szczęśliwych lat na zasłużonej emeryturze.
 

poniedziałek, 25 października 2021

Kronika 997 - Ełk

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.