poniedziałek, 17 czerwca 2024

Wiadomości

Wieści z Gminy Grajewo

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda zaprosił w piątek 24 maja 2024 r. do ogrodów Pałacu Prezydenckiego samorządowców ze wszystkich szczebli i ze wszystkich stron sceny politycznej, w tym przede wszystkim najmłodszych radnych. Był wśród nich Radny Gminy Grajewo Błażej Grabowski.

    
W wystąpieniu Prezydent RP Andrzej Duda mówił zarówno o dokonaniach zasłużonych samorządowców, jak i pracy na rzecz małych ojczyzn, którą zaczynają młode osoby oraz podziękował zgromadzonym na uroczystości za ich wysiłki. „Jestem wdzięczny za to, że jesteście na swoim stanowisku i bierzecie na siebie odpowiedzialność za polskie sprawy” - mówił.

Dzień Samorządu Terytorialnego, przypadający 27 maja, to święto państwowe, uchwalone przez Sejm 29 czerwca 2000 r., w 10. rocznicę pierwszych, w pełni demokratycznych wyborów samorządowych do rad gmin i miast, które jednocześnie były pierwszymi w pełni wolnymi wyborami w Polsce po II wojnie światowej.

 

 

niedziela, 16 czerwca 2024

Seniorzy nadal celem oszustów!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.