sobota, 2 lipca 2022

Sport

  • 7 komentarzy
  • 9028 wyświetleń

Wieści z boisk 20-21 IX

Piłka nożna

III liga:
Warmia Grajewo  - MKS Mielnik, Stadion Miejski, Grajewo ul. Piłsudskiego,  20 września Wynik 1:1
1 : 0 – Tomasz Lewosz 38; 1:1 – Łukasz Pawluczuk 54

      W kolejnym meczu III ligi grajewska Warmia zdobyła u siebie tylko jeden punkt w remisowym meczu z MKS Mielnik. Jednak kibice najbardziej emocjonowali się liczeniem kartek, którymi sędzia główny niejako sprawiedliwie dzielił oba zespoły. Tylu kartek – 13 żółtych i dwie czerwone chyba kibice w Grajewie jeszcze nie oglądali. 
      W pierwszej połowie miejscowi grali zupełnie dobrze i mieli kilka dobrych okazji do strzelenia bramki. Jednak tylko raz celnie trafili do bramki gości, a szczęśliwym strzelcem był w 38 minucie Tomasz Lewosz.  Po przerwie śmiało zaatakowali goście i efektem wyrównująca bramka w 54 minucie po uderzeniu Łukasz Pawluczuka, który dostał dobrą piłkę na pole karne od swego brata Piotra.
WARMIA: Gieniusz – Mirva, Tuzinowski, Dańko, Piłatowski, Ostaszewski, Strzeliński, Arciuch (60 Sobczyk), Gosk (56 Górski), Lewosz, Kozikowski. Trener: Ryszard Borkowski.
MKS: Święciński – Jarzynka, Kopytiak, Kulhawik, Turczyński, Uszyński (89 Rokosz), P. Pawluczuk, Sejbuk (85 Jezierski), Miler, Andryszek (77 Rokita), Ł.Pawluczuk. Trener: Piotr Pawluczuk.
Żółte kartki: Mirva, Piłatowski, Ostaszewski, Strzeliński, Sobczyk, Gosk, Lewosz, Kozikowski (Warmia) – Kulhawik, Turczyński, Uszyński, Miler (MKS).
Czerwone kartki: Strzeliński (Warmia) 85 min. za uderzenie przeciwnika – Miler (MKS) 73 min. za drugą żółtą.
Sędziowali : Paweł Swajda (Siemiatycze) jak główny oraz Paweł Anikiej i Marek Bilmin (Białystok).
Widzów: ok. 100.


IV liga:
Znicz Suraż  - Wissa Szczuczyn  21 września, Wynik 1:5

Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok  - Wisła Kraków  21 września, Wynik 0:2

Galeria zdjęć

 Żacy
Turniej piłkarski, Stadion Miejski w Grajewie, 21 września

Pomorzanka Sejny - MOSiR Grajewo 0:3 vo.
MOSiR Grajewo - Forty Piątnica
OSiR Wigry Suwałki - MOSiR Grajewo
MOSiR Grajewo - Orzeł Kolno

Wszystkie ekipy zagrają ze sobą w ciągu sezonu czterokrotnie (dwa raz wiosną i dwa razy jesienią).Z rywalizacji w kategorii żaków (grupa 2) wycofała się przed 1. turniejem ekipa Pomorzanki Sejny, której wyniki zostaną anulowane.

Galeria zdjęć

 II liga:
ŁKS Łomża nie pojechał na niedzielny mecz z Kolejarzem Stróże. W kasie klubu zabrakło pieniędzy na wyjazd.

Komentarze (7)

co to wogle za sędzia co daje w każdej akcji żółtą kartkę,zawodnika warmi fauluje przed polem karnym a sędzia pokazuje zamiast tamtemu żółtą to naszemu za niby symulacje,a faul był!Albo kose od tyłu naszemu wsadza i nasz zawonik dostaje czerwoną a tamten tylko żółtą,gdyby nie sędzia mógł być lepszy wynik

to już nie jest gra w piłkę.... szkoda tamtego sezony w którym warmia sprzedawała mecze, ze względu na to iż mogła zająć 1 miejsce w tabeli dawnej 3 ligi jak po rundzie jesiennej... wtedy był skład, teraz tylko juniorzy zyskują doświadczenie i czekają aż jakiś klub się nimi zainteresuje ..

Łukasz Pawluczuk nie jest bratem Piotra! To po prostu zbieżność nazwisk. Kto takie bzdury wypisuje??

Widzow: 100. Co sie stalo? Ze spadli lige nizej?

Warmia - MKS 12 żółtych i 2 czerwone - dobre :)

Marcin: tych sprzedawczyków już dawno nie ma w klubie i prędzej czy później trafią do Wrocławia, tam gdzie ich miejsce. W Wys.Maz. będzie wtedy płacz i zgrzytanie zębów. A my nie możemy wciąż patrzeć w przeszłość, nie można z tego powodu odwracać się od klubu. Zobacz, ilu teraz jest wychowanków w składzie...

Mądre, ostatnie zdanie napisał Obserwator.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.