środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10288 wyświetleń

Światowy Dzień Mokradeł


2 lutego na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Mokradeł. Lista obszarów mokradłowych obejmuje ponad 1600 miejsc na całym świecie. Na tej liście z polskich terenów znajduje się m.in. pobliski Biebrzański Park Narodowy, który wpisano w 1995r. To właśnie dzięki unikatowym walorom przyrodniczym a także jako środowisko życia rzadkich gatunków flory i fauny uznany został za miejsce o bardzo dużym znaczeniu.

Z okazji  Światowego Dnia Mokradeł, 4 lutego w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona zagrożonym w skali światowej ekosystemom a głównym tematem będzie Dolina Rospudy.

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (2)

kiedy będzie dzień świstaka!!!!!

Powtarzam - dlaczego nie dajecie normalnych wypowiedzi-które może by wpłynęły na to że Grajewo zaczełoby wygladać lepiej. Bo to co sie dzieje to makabra-ciemnogród-brak oświetlenia - brak świateł wieczorem w mieście. Czy takich opinii naprawde nie można pisac. Zobaczcie jak Grajewo wygląda - to naprawde wstyd i chańba. .....Tu mieszkają też normalni ludzie którzy chcieliby aby miasto wylądało jak miasto. niech władze wybiorą sie do Ełku i zobaczą e mozna jak tylko sie chce. Wstyd mieszkać w Grajewie. Ludzie i mieszkańcy piszcie cos na ten temat ,..Róbmy coś.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.