Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10415 wyświetleń

Światło z Betlejem

"Betlejemskie Światło Pokoju"


Światło z Betlejem jest symbolem pokoju, nadziei na pokonanie barier i problemów między ludźmi. Stawiając je na stole wigilijnym, pamiętajmy, jak wiele rąk chroniło ten płomień przed zgaśnięciem. Niech to nas inspiruje do ciągłej ttroski o drugiego człowieka, abyśmy nie tylko podczas Świąt potrafili utrzymać w naszych sercach Betlejemskie Światło Pokoju."
 
Kolejny już raz grajewscy harcerze przywieźli do naszego miasta "Betlejemskie Światło Pokoju". Uroczyste jego przekazanie nastąpi w grajewskich parafiach:
środa godz. 17.00 - Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
czwartek godz. 18.00 - Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej i Parafia pw. św. Ojca Pio
Mamy nadzieję, że większość mieszkanców Grajewa skorzysta z naszej propozycji i świece na wigilijnym stole zapali właśnie od tego światełka.
 
Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
dh. Tomasz Dudziński

Komentarze (5)

ej akto ich tam wyslal do tego Beteylejem ?? ja tez tak chcem

jak jestes chetny to 23 grudnia moi koledzy jada do palestyny na 2 tyg koszt 400zl plus jedzenie w zakresie wlasnym

Światło z Betlejem przywożą skauci autriaccy. Polscy ahrcerze otrzymali je 18 grudnia od skautów czeskich. A do Grajewa przywieźliśmy je z Białegostoku.

pamietam jak jeszcze uczeszczalam na harcerstwo i jak roznosilismy swiatelko :), zima, mroz a my pilnujemy zeby tylko nie zgaslo :) fajnie bylo..

ja byłem na tym wrenczeniu bo jestem harcerzem super było!!!!!!warto być harcerzem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.