niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

Weekendy dla aktywnych

Tym z naszych Gości, którzy preferują aktywny wypoczynek i pragną wiosną poprawić kondycję, oferujemy ekskluzywny, wypełniony ćwiczeniami weekend. Do wyboru dwa terminy:

17-19 kwietnia
24-26 kwietnia

 Program pobytu został ułożony wspólnie ze znaną Gym Manager Ulą Baranowską z renomowanego klubu fitness Holmes Place w warszawskim hotelu Hilton. Ula jest absolwentką AWF w Warszawie, instruktorką kulturystyki, fitnessu, ratownikiem wodnym, a także trenerem piłki nożnej. Jest nam bardzo miło, że to właśnie Ula poprowadzi zajęcia w trakcie pobytu, a jako dietetyk i trener osobisty udzieli uczestnikom wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania oraz zasad tworzenia zbilansowanej diety.

 

Pobyt zaczyna się od piątku po południu, a kończy w niedzielę po lunchu. W jego trakcie przewidziane są:

- poranne zajęcia „Na dzień dobry”
- zajęcia z Ulą Baranowską na Sali gimnastycznej (pilates, stretching, TBC)
- zajęcia w terenie z wykorzystaniem rowerów, połączone ze zwiedzaniem Biebrzańskiego Parku Narodowego z przewodnikiem (program zależny od pogody)
- możliwość korzystania z fakultatywnych atrakcji: jazda konna, masaże
- całodzienne wyżywienie oparte na dużej ilości warzyw, ryb, drobiu W przypadku brzydkiej pogody przewidziany jest wariant alternatywny - w miejsce zajęć w terenie większa ilość ćwiczeń na Sali.

 Koszt:
- weekend dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym: 580 zł
- weekend dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym: 530 zł

 

Z uwagi na komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona. Informacje i rezerwacje: info@zagrodakuwasy.pl, telefonicznie (86) 273 35 20.

Zagroda Kuwasy
Woźnawieś

www.zagrodakuwasy.pl

 

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.