Wiadomości

Weekendowe promile


22.01.2012 r.
Kierujący po użyciu alkoholu
O godz. 8.10 na ul. Dwornej w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego toyotą. Okazało się, iż 54 - letni mieszkaniec Grajewa jest w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,26 promila w wydychanym powietrzu.

Kierujący po użyciu alkoholu
O godz. 8.10 w Popowie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volvo. Okazało się, iż 41 - letni mieszkaniec Grajewa jest w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy kierujący
Około godziny 21.35 w m. Rydzewo policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Okazało się, że 42 - latek jest pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

23.01.2012 r.
Nietrzeźwy kierujący
Około godziny 0.10 w Szczuczynie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Okazało się, że 26 - letni mieszkaniec Szczuczyna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu
- informuje KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.