niedziela, 17 października 2021

Sport

Weekend w hali sportowej

Weekend w hali sportowej
V MISTRZOSTWA  WOJ. PODLASKIEGO PRACOWNIKÓW OŚWIATY W FUTSALU

   W sobotę 8 stycznia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się V Mistrzostwa woj. podlaskiego pracowników oświaty w futsalu.  W turnieju o puchary prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie udział wzięło mimo trudnych warunków atmosferycznych i świąt prawosławnych pięć zespołów.
   Zwyciężyła drużyna Zabłudowa, która wystąpiła w następującym składzie:  Norbert Jendruczek, Jarosław Leończuk, Radosław Klepacki, Marek Jamiołkowski, Andrzej Pogorzelski, Dariusz Gołdowski. Drugie miejsce zajęła drużyna Łomży, która w decydującym meczu pokonała  w zaciętym meczu gospodarzy  tylko 3 : 2. Kolejne miejsca zajęli Zespół Szkół w Niećkowie i Politechnika Białystok.
                                                                                                                              
                                                                                                                  

GRAJEWSCY PIŁKARZE AMATORZY ZAGRALI DLA ORKIESTRY

   W ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie w Grajewie piłkarze amatorzy rozegrali  futsalowy turniej o puchary kierownika MOSiR. Zagrały cztery drużyny, które stoczyły zaciętą walkę o zwycięstwo. Najbardziej jednak wygrała Orkiestra, bo jej wolontariusze zbierali pieniądze do puszek wśród uczestników i kibiców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna NSZZ Solidarność przed Urzędem Gminy Grajewo, Oświatą i Urzędem Miasta, w której we wszystkich meczach grał burmistrz Adam Kiełczewski.
                                                                                                                                         WJFOT.e-Grajewo.pl

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.