Wiadomości

Weekend poza miastem

W dniach 29. 06 - 2. 07 trwać będzie w Ełku III Międzynarodowy Folklorystyczny Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęcza"

1 lipca br. w Augustowie odbędzie się I Augustowski Weekend z Trójką, podczas którego gwiazdą wieczoru będzie Hey. Impreza trwać będzie na Plaży Miejskiej - Wyciąg do nart wodnych.
 
W dniach 1-2 lipca br. w Suwałkach odbędzie się XI Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Wiosło Jaćwinga". Jest to cykliczna impreza muzyczna o charakterze festiwalowym, adresowana do młodzieży i mieszkańców Suwałk i regionu. Wykonawcami są zespoły miejscowe, z regionu oraz zaproszeni goście z Polski i Litwy. Charakter muzyki oscyluje wokół jazzu, rocka, bluesa i folku. Festiwal jest formą promocji zespołów wokalnych na szerszym forum. Integralną częścią festiwalu jest wspólne jam session na zakończenie imprezy.

2 lipca 2006 r. w Giżycku odbędzie się Giżycka Noc Kabaretowa podczas której wystąpią: Marian Opania, Wiktor Zborowski, Jerzy Kryszak, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Koń Polski. Bilety w cenie 30 zł.

W dniach 2-11.07.2006 r. Ogólnopolska Młodzieżowa Szkoła Turystyki Kajakowej Biebrza-Narew zaprasza na spływy kajakowe Biebrzą - Narwią. Spływy kajakowe przeznaczone są dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Przyrodniczą wizytówka Bagien Biebrzańskich są torfowiska niskie, na których żyje ok. 270 gatunków ptaków wodnobłotnych oraz znajduje się blisko 1000 gatunków roślin. Bagna są największą w Polsce ostoją łosia. Trasa: Goniądz - Osowiec - Mścichy - Brzostowo - Wizna - Rakowo - Nagórki - Nowogród - 132 km

Kontakt:
PTTK Oddział w Łomży
18-400 Łomża
ul. Wojska Polskiego 1
 


e-Grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.