środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 9683 wyświetleń

Webmaster ze Szczuczyna

Uczeń klasy I D z Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie, Rafał Szczech, zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie Webuzzz, polegającym na tworzeniu stron internetowych przez uczniów za pomocą polskiej wersji narzędzia My Web Pages Starter Kit. Rafał zwyciężył w kategorii "Grafika". Konkurs zorganizowany został po raz pierwszy, a jego współorganizatorami są Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz firma Microsoft.

Rafałowi gratulujemy!

Komentarze (7)

Rafał ogromne gratulacje .... to jest coś
pozdrawiamy

brawo szczuruś ; gratulecje

No no no szczurek gratulacje ;***

Hehe, ale co tu się dziwić - Rafał zawsze imponuje ;) Nie tylko dobrze się uczy, ale też interesuje wieloma innymi pożytecznymi rzeczami. Nie zdziwię się, jak za parę lat wyrośnie z niego komputerowy geniusz. Pozdrawiam.

No Szczuruś gratulejszyn ;*

Widać,że chłopak ma talent i tego można mu pozazdrościć ;]

Szkoda tylko,że strona poświęcona jest Sims'om a nie Informacjom dotyczących naszego państwa czy jakiekolwiek sportu...Od 16 roku życia miał bym szanse na wp.pl na praktyki a kasa idzie tam niesamowicie no ale jak kto woli...:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.