poniedziałek, 15 lipca 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 11293 wyświetleń

Warmia w FINALE !

W środę 14 maja 2008 roku w półfinale Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego WARMIA Grajewo pokonała w Bielsku Podlaskim tamtejszy "TUR" 3:1 (1:0)
Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo 1:3 (0:1)
Bramki: Szmurło 86 - Kozikowski 44, Strzeliński 50, Wierzbicki 89

Tur: Kucharczyk - Naumczuk, Gul, Sawicki (79 Arciuszkiewicz), Turczyński, Jakubowski Kamil (66 Wesołowski), Łochnicki, Klepacki, Jakubowski Mateusz, Szmurło, Kiszko (81 Iwaniuk) Warmia: Gieniusz - Tuzinowski (66 Arciszewski), Kowalko, Piłatowski, Piwko,
Strzeliński (56 Lewosz), Mirva, Juzwa (69 Górski), Gudewicz (60 Łoszakiewicz), Wierzbicki, Kozikowski

Sędziował: Hubert Siejewicz [Białystok], żółte kartki: Wierzbicki (Warmia)

W składzie na ten mecz zabrakło odpoczywających po drobnych urazach Przemka Masłowskiego, Radka Guzowskiego oraz przeziębionego Sebastiana Świerzbińskiego. Mimo osłabienia nasz zespół raczej bez trudu poradził sobie z czwartoligowcem. Cieszy dobry występ wychowanków a zwłaszcza Pawła Górskiego, który dał świetną zmianę i po wejściu na boisko był wyróżniającym się zawodnikiem naszego zespołu.

W finale rozgrywek WARMIA zagra 4 czerwca z SUPRAŚLANKĄ Supraśl (lider IV ligi podlaskiej). W dniu wczorajszym nasz Klub zgłosił do Podlaskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o zorganizowanie finału w Grajewie. Decyzja zapadnie w najbliższych dniach.

W niedzielę 18 maja nasi piłkarze zagrają kolejny mecz ligowy na wyjeździe z czołową drużyną ligi OKS 1945 Olsztyn. Początek meczu o godzinie 16:00 w Olsztynie.

 

Janusz Szumowski

 

niedziela, 14 lipca 2024

WARMIA Grajewo - MAZUR Radzymin 4:1

czwartek, 11 lipca 2024

Dni Grajewa na sportowo

Komentarze (6)

kto wygra mecz!! WARMIA!! kto!! WARMIA!! kto!! WARMIA!!
Dalej WARMIA nie przegrac!!:D

jedziemy do olsztyna na mecz ?:D

no i gitara : warmia górą

zbiórka pod kinem a druga pod zakremem o 11

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.