Sport

Warmia po Walnym (wideo)

Warmia po Walnym (wideo)
GRAJEWSKA WARMIA BEZ PREZESA

   Całkiem niespodziewanie dla bardzo licznych członków i sympatyków Klubu Sportowego Warmia Grajewo rezygnację z funkcji prezesa klubu złożył Jan Kowalski podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego KS Warmia we wtorkowy wieczór. Jego rezygnacja sprawiła trochę problemów z powołaniem nowych członków Zarządu i Walne Zebranie odłożyło to na najbliższy czas. Wtedy poznamy włodarzy Warmia.
     Już od lat nie było takiej frekwencji na corocznym zebraniu sprawozdawczym Warmii co potwierdza społeczną rolę tego stowarzyszenia w  życiu miasta. Sprawozdanie z działalności w 2010 roku złożył dyrektor klubu Janusz Szumowski. Podkreślił, że Warmia znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Piłkarze grają w III lidze dzięki wielkiemu wsparciu Urzędu Miasta. Do tego dochodzą wpłaty sponsorów, opłaty za reklamy i z innej działalności. To wystarcza, by zespół w większości oparty na wychowankach zajmował bezpieczne miejsce w środku tabeli.
   Jak zwykle ciekawie brzmi sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. W ub. roku przychody klubu wyniosły 278 000 zł. Wydatki to 317 660 zł. To sprawia, że rok finansowy zamknięto deficytem  blisko 41 000 zł. Na szczęście nie miało to wpływu na funkcjonowanie klubu.
   W dyskusji głos zabrał m . in. burmistrz miasta Adam Kiełczewski i kierownik MOSiR – u Przemysław Dąbkowski. Mówili oni głównie o zasadach współpracy klubu i drużyn młodzieżowych z miastem i MOSiR – em. Na dziś wiele spraw jest szczegółowo ustalanych. Optymizmem powiało gdy obaj deklarowali swą pomoc dla klubu w realiach dzisiejszego życia w kraju i mieście. To sprawia, że byt klubu będzie zapewniony.
   Po dyskusji swą rezygnację złożył Jan Kowalski, który od kilku lat stał na czele Zarządu. I nie podjęto żadnej decyzji, bo podczas obrad nie było nikogo z członków Zarządu. Ale powstały problem ma znaleźć swe rozwiązanie w najbliższym czasie.
    Klub zaprasza serdecznie wszystkich w sobotę 2 kwietnia na derby powiatu – Warmia – Wissa. Początek meczu o godz. 16.oo na Stadionie Miejskim w Grajewie.
                                                                                                                                             WJ

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.