czwartek, 28 września 2023

Sport

  • 6 komentarzy
  • 9359 wyświetleń

Warmia- ŁKS (Konkurs)

Warmia Grajewo - ŁKS Łomża

Wynik 1:0

- „Uważam, że Warmia była faworytem z kilku powodów. Jest zespołem, który trzeci sezon gra w III Lidze, zespół ciągle uzupełnia skład, wzmacnia swój skład i dzisiaj grał na własnym boisku; uważam więc, że zdecydowany faworyt dzisiejszego meczu to zespół Grajewa. My przyjechaliśmy tutaj przynajmniej po jeden punkt. Ten mecz był typowym meczem walki, jedna nieuwaga w obronie zadecydowała o tym, że przegraliśmy, ale taka jest piłka; typowy mecz na remis; ani jedna ani druga strona nie stworzyła żadnej klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Gratuluję zwycięstwa gospodarzom.” – powiedział nam po meczu trener ŁKS Tadeusz Gaszyński

Trener Warmii
- Biorąc pod uwagę kontuzje jakie są w zespole, kartki i fakt ze na wyjazdach gramy bardzo słabo nie wyglądało to najlepiej. ŁKS jest liderem ale nie dzisiaj, my dopisujemy trzy punkty, które są bardzo cenne a zwłaszcza w meczach derbowych. Dajemy z siebie wszystko – będziemy starać się grać coraz lepiej – P. Zajączkowski


Uwaga:
osobie, która poprawnie wytypowała wynik meczu - dyrekcja klubu ufundowała bezpłatny bilet wstępu na kolejne spotkanie Wamii w Grajewie.
Gratulujemy
WARMIA GRAJEWO – ŁKS ŁOMŻA 1 : 0 (0:0).
Bramka: Łukasz Giermasiński (46). Żółte kartki: Janowski, Soska, Radziński (Mlekpol), Chrobot (ŁKS). Sędziowali: Piotr Pielak jako główny oraz Piotr Międzybłocki, Paweł Wysocki (Warszawa). Widzów: 500.

MLEKPOL: Janowski – Kołłątaj, Kłosowski, Soska, Strózik, Giermasiński, Radziński (77 Wojtkielewicz), Zajączkowski (46 Pacholczyk), Paczkowski, Figurski (66 Guzowski), Mirva (90 Tuzinowski).
ŁKS: Ulman – Kamiński, Kowalski, Galiński, Łukaczyński, Strzeliński, Chrobot, Marczak (52 Bortnik), Lewicki (74 Sawko), Chwiesiuk (58 Maćkowiak), Boguski.
źródło Przegląd SportowyŁomżyński Klub Sportowy jest jedynym klubem w Łomży, a jednocześnie jednym z trzech, obok Warmii Grajewo i Orła Kolno, na Ziemi Łomżyńskiej, z przedwojennym rodowodem. Początki historii klubu sięgają 1926r, powstał natomiast w roku 1928, z miejsca zyskując niesłabnącą do dzisiaj sympatię... więcej...mieszkańców miasta.

czwartek, 28 września 2023

Grajewo. Analiza składu ciała

czwartek, 28 września 2023

WARMIA - TUR (SOBOTA 30.09 godz. 15:30)

Komentarze (6)

Warmia Grajewo - ŁKS Łomża 2:1

warmia-łks 3:1 dla mistrza czyli warmii

!!!!ŁOMŻA II LIGA ,A WY CZWARTA !!!!!!
grac sie nauczcie , IV ligowcy hehehehehehehehehehehehe
Pamiętacie to : DO ŻUKA , DO Żuka !!!!!HAHAHAHA

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.