niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 9767 wyświetleń

Warmia Grajewo po Walnym

   W piątek odbyło się drugie w tym roku Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Klubu Sportowego Warmia Grajewo. Wybrany 29 marca Zarząd nie podjął statutowej działalności i w klubie 12 maja powołano kuratora, którym został ostatni prezes klubu Jan Antoni Kowalski. I to on kierował w ostatnich miesiącach działalnością Warmii, ale zgodnie z przepisami mógł to czynić tylko przez sześć miesięcy i dlatego zwołał drugie w tym roku zebranie członków klubu, by wybrać Zarząd, który pokieruje Warmią w najbliższych latach.
   
Na obradach obecni byli członkowie i sympatycy Warmii. Na początku kurator Jan Kowalski przedstawił swą prace od dnia 12 maja do końca września kiedy to musiał podejmować wszystkie decyzje dotyczące klubu. Po sprawozdaniu odbyły się wybory nowych władz. Do nowego Zarządu weszli: Jan Antoni Kowalski, Jerzy Kruszyński, Radosław Zolnik i Zbigniew Łaguna. Wszyscy oni już wiele lat pracowali na rzecz klubu, a Jak Kowalski, Radosław Zolnik i Jerzy Kruszyński już byli prezesami Warmii. Przydział czynności i wybór prezesa nastąpi w najbliższych dniach. Wybrano też Komisję Rewizyjną w składzie: Edward Masłowski, Krzysztof Piekarski i Witold Rogowski. Na swym najbliższym posiedzeniu wybierze ona Przewodniczącego.
    
Nowy Zarząd ma w najbliższym czasie sporo do zrobienia. Sprawy pilne to poprawa sytuacji finansowej klubu,  pozyskiwanie nowych sponsorów i zgłoszenie od nowego sezonu drugiej drużyny do rozgrywek seniorów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.
                                                                                                                                              WJ

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (9)

Czyli wszystko po staremu!!

Pytanie o znających się na sprawie. Czy to dobre wybory czy raczej nie?

Czy ktoś w końcu zrobił w Warmi zewnętrzny audyt rachunkowy? Jeżeli tak jakie są wyniki, jeżeli nie na co czeka Burmistrz? Sprawdzajmy sposób zarządzania m.in. miejskimi pieniędzmi.

zdzisiu dla twojej wiadomości. to Warmia musi co pół roku przedstawiać rachunki, faktury poopisywane i przygotowywać zestawienia na ten temat i oddawać do urzędu miasta, a ty tu wyjeżdżasz z audytami. ogarnij sie.

W Grajewie nie ma juz druzyny , a wsród tej młodziezy drewnianej co sie teraz ogrywa to nie widze przyszłosci

Szkoda, że malkontenci są dalej malkontentami i albo nie przyjdą na zebranie (bo chyba nie mają żadnych pomysłów), albo potrafią tylko narzekać. Czy ktoś poza tymi, którzy uczestniczyli w Walnym chce dobra Warmii, czy coś zrobił naprawdę konkretnego dla Klubu (np. zawodników). Narzekać jest bardzo łatwo, ale do roboty nie ma wielu chętnych. Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW WARMII.

Lepiej, że jest zarząd, niz gdyby go miało nie być i nadal miałby być kurator. Przed nowymi władzami wiele do zrobienia, szczególnie w zakresie poprawy atmosfery wokół klubu i frekwencji na meczach.

Teraz napewno się wszystko dobrze ułoży z takim zarządem i wkońcu mogę się zgodzić z obserwatorem trenerem. Co do wypowiedzi kibic2 to jak się nie myle PRAWDZIWY KIBIC ( mysza ) to już ostatnio był w zarządzie i wiemy ile zmienił , a ciężko żeby każdy kto przychodzi na mecz robił coś konkretnego dla Klubu tym niechj zajmie się dyrektor. Zawsze Warmia.

kibic obserwator piłkarz: na zebraniu, kiedy zostałem wybrany do zarządu karty rozdawał kto inny. Nie będę się tu tłumaczył, ale weź pod uwagę ile osób było proponowanych wtedy do władz i powiedziało "Nie". Teraz część z tych osób znów jest w zarządzie. Jeśli uważasz, że to moja wina, że tak się stało, to mnie wyraźnie przeceniasz.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.