wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10953 wyświetleń

Walka z korupcją

Wczoraj policjanci z wydziału do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji zatrzymali w Białymstoku 50-letniego lekarza podejrzanego o przyjęcie korzyści majątkowej. Od pewnego czasu do wydziału do walki z korupcją docierały sygnały o tym, że lekarz pełniąc funkcję zastępcy ordynatora jednego z oddziałów białostockiego szpitala bierze pieniądze w związku z przyjęciem chorego na oddział. Czy wcześniej przyjmował pieniądze z pewnością ustali prowadzone w tej sprawie postępowanie. Dzisiaj zatrzymany został doprowadzony na przesłuchanie do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, która prowadzi w tej sprawie śledztwo. Osoby, które wiedzą o przyjmowanych łapówkach prosimy o kontakt z wydziałem do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku - telefon antykorupcyjny - 677 30 30 lub e-mail: korupcja@podlaska.policja.gov.pl .


Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość. Przypominamy również, że na podstawie art. 229. § 6 K.K. nie podlega karze sprawca takiego przestępstwa, jeżeli korzyść majątkowa lub osobista albo ich obietnica zostały przyjęte przez osobę pełniącą funkcję publiczną, a sprawca zawiadomił o tym fakcie organ powołany do ścigania przestępstw i ujawnił wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten o nim się dowiedział.
Art. 228.KK
§ 1. Kto, w związku z pełnieniem funkcji publicznej, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


nadkom. Jacek Dobrzyński
rzecznik prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (4)

Jedni wyjadą do pracy za granicę, drudzy zostano aresztowani - patrz www.superwizjer.tvn.pl, zostano tylko lekarze co nie zrobili specjalizacji - kto nas będzie leczył

JEŻELI -nie napiszę lekarz bo nie jest tego wart-ALE ZŁODZIEJ BIERZE KASĘ ZA PRZYJĘCIE NA ODDZIAŁ,JEDYNA KARA, JAK W CHINACH:NA KOLANA I W ŁEB.

JEŻELI -nie napiszę lekarz bo nie jest tego wart-ALE ZŁODZIEJ BIERZE KASĘ ZA PRZYJĘCIE NA ODDZIAŁ,JEDYNA KARA, JAK W CHINACH:NA KOLANA I W ŁEB.

każdy wie że w grajewie spora liczba lekarzy bierze w łapę!!!!!!!!!! sprawdzcie ich i zróbcie prowokację!!!!!!!!!!!!11

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.