niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 10350 wyświetleń

Walentynki w Niećkowie

WALENTYNKI W ZESPOLE SZKÓŁ W NIEĆKOWIE


15 lutego 2010 roku na uroczystym apelu młodzież Zespołu Szkół  w Niećkowie świętowała tegoroczne walentynki. Całość uroczystości, jak na prawdziwe święto zakochanych przystało, utrzymana była w romantycznej scenerii. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mieli możliwość skosztowania walentynkowych słodkości przygotowanych specjalnie na tę okazję przez uczniów naszej szkoły. Oceną smakołyków zajmowało się specjalnie do tego powołane jury działające pod przewodnictwem Pana wicedyrektora Dariusza Koniecko. Oceniając przygotowane słodkości jury przede wszystkim brało pod uwagę takie elementy jak: zgodność z tematyką święta (kolorystyka lub kształt np. serduszka), prawdopodobieństwo samodzielności wykonania oraz walory smakowe. Zdaniem jury najsmaczniejsze „ciacho walentynkowe” przygotowała klasa III w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego.


Nie był to jedyny konkurs rozstrzygnięty na tegorocznych walentynkach. Oprócz upieczenia słodkiego ciasta, każda klasa miała obowiązek przygotowania walentynkowego serduszka dowolną techniką. Okazało się, że kolejny raz uczniowie zaskoczyli uczestników widowiska swoją pomysłowością. Podczas prezentowania prac pretendujących do wygranej w tym konkursie, na sali gimnastycznej pojawiło się jedno „żywe serduszko”, a była nim para dziewcząt „ubranych” w serduszka z czerwonego brystolu. Klasa III w zawodzie technik informatyk/technik organizacji usług gastronomicznych wykorzystała zimową aurę i zaprezentowała piękne serduszko ze śniegu.


W konkursie na walentynkowe serce wykonane dowolną techniką, przyznano trzy równorzędne wyróżnienia klasom: III technikum informatycznego/technikum organizacji usług gastronomicznych, III technikum żywienia i gospodarstwa domowego, III technikum mechanizacji rolnictwa. Podsumowując wyniki obydwóch konkursów przewodniczący jury Pan Dariusz Koniecko wskazał zwyciezką klasę, którą okazała się klasa III technikum żywienia i gospodarstwa domowego. Ta właśnie klasa zdobyła główną nagrodę tegorocznych walentynek. Drugie miejsce przyznano ex aequo klasom III technikum informatycznego/technikum organizacji usług gastronomicznych i klasie IV technikum mechanizacji rolnictwa. Trzecie miejsce zajęła klasa II technikum informatycznego.


Całość imprezy uświetnił uczestnikom piękny śpiew uzdolnionych wokalnie uczniów naszej szkoły.

Komentarze (8)

pomysłowo..;)
Brawo

Wspaniałe i zapewne smaczne były niektóre Wasze walentynki. Gratuluję młodzieży pomysłu!

Nie ma to jak obuć sie w biale adidasy do garniaka...

hahahhahah garniak i biale adidasy dobry komplet :D

no mnie też sie w oczy to rzuciło - ale czy to nie jest nowoczesne ?

w takiej formie nie jest nowoczesne. fajnie wyglada jak sie zalozy spodnie dzinsowe koszule marynare i pantofle. ale caly garniak i adidaski to nei zabardzo nowoczesnie... inaczej to wyglada...

wszędzie dobrze ale w Nieckowie najlepiej:))

wyglądało to nowocześnie....Nieckowo zawsze ma takie pomysły...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.