niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 8325 wyświetleń

Walczyli w Wałczu o medale

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MŁODZIEŻY OHP


W dniach 24-25 kwietnia w Wałczu odbył się Ogólnopolski Turniej Halowy Piłki Nożnej Młodzieży OHP, w którym województwo podlaskie reprezentowała kadra sekcji sportowej Środowiskowego Hufca Pracy w Grajewie. Jest to impreza organizowana raz w roku i biorą w niej udział najlepsze zespoły wyłonione z każdego województwa. W tym roku zgłosiło się 12 drużyn. Po dwudniowych zmaganiach nasi reprezentanci zajęli wysokie piąte miejsce spośród  drużyn z całej Polski. Mimo poświęcenia w grze i ogromnej woli walki nie daliśmy rady pokonać drużyn, których doświadczenie w tego typu imprezach było dużym atutem. Po trzech meczach pewnie wyszliśmy z grupy i czekaliśmy na ćwierćfinał. Niestety po pierwszym przegranym meczu system pucharowy uniemożliwił nam podejmowania kolejnych zespołów i pozostało tylko kibicować kolegom i oczekiwać na oficjalne zakończenie imprezy.
W przyszłym roku dzięki intensywnym treningom mamy nadzieję poprawić wynik i znaleźć się w pierwszej trójce mistrzostw rangi ogólnopolskiej. Wyjazd uważamy za udany, z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania sportowców i liczymy na dalsze sukcesy w halach i na boiskach miast całej Polski. - Bartosz Pietrzak – wychowawca ŚHP Grajewo

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (1)

Chłopcy daliście czadu hee

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.