piątek, 21 czerwca 2024

Sport

  • 9 komentarzy
  • 13112 wyświetleń

Wakacje na sportowo

Za dwa dni początek wakacji. 60 dni wypoczynku po trudach roku szkolnego 2005/06 r. Postanowiliśmy sprawdzić jaką ofertę rekreacyjną dla mieszkańców przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie.


Przebojem tego lata w Grajewie mogą być boiska do gry w siatkówkę plażową. Taki obiekt istnieje już przy Państwowej Straży Pożarnej na ul. Wojska Polskiego. Do końca czerwca br. mają powstać kolejne boiska piaskowe.


- Na dniach planujemy przewieźć piasek z ul. Sportowej na ul. Wojska Polskiego. Chcemy na okres wakacji stworzyć przy klubie HADES boiska do gry w siatkówkę plażową. Podczas tegorocznych Dni Grajewa zorganizujemy turniej piłki siatkowej plażowej – mówi Ryszard Kuźma, dyrektor MOSiR w Grajewie.


W wakacje dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów do godz. 15 będą mogły nieodpłatnie korzystać z hali MOSiR. Popołudniu hala będzie dostępna dla starszej młodzieży oraz dorosłych, jednak w tym przypadku za grę „pod dachem” trzeba będzie już zapłacić 34,16 zł/ za godz.


Ponadto młodzież z Grajewa będzie mogła skorzystać z boiska piłkarskiego przy klubie HADES.

- Aktualnie została zasiana trawa na boisku. Myślę, że w połowie lipca stadion pokryje zielona trawa i będzie można grać w piłkę nożną. Na pewna na tym obiekcie zostanie zorganizowana podwórkowa liga piłkarska – dodaje Ryszard Kuźma.

W sezonie letnim tak jak przez cały rok szkolny dostępna będzie siłownia MOSiR. Godzina walki ze zbędnymi kilogramami czy wyciskania sztangi kosztuje odpowiednio 2,5 zł/ dla młodzieży i 3 zł dla  dorosłych.

Małych miłośników jazdy na rowerze powinno zainteresować tzw. ”miasteczko rowerowe” przy ul. Buczka. Specjalnie przystosowany plac z przejściami oraz znakami drogowymi to idealne miejsce do nauki na rowerze.


e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

odpłatnie za halę dla dzieci????? hahahha!!! toć to skanadl!!!

Ale atrakcje jak zwykle.

haha miasteczko rowerowe! taaa... brud i syf tam tylko!

No bez sita.. żeby płacić AŻ 35 zł za wyporzyczenie tego boiska, a dzieciaki nie muszą !!!! Bez SENSU!!!!

spoko:):):):):):):)::):):):::);0

Fajnie że hala za darmo tylko szkoda że młodzież ponadgimnazjalna nie może mieć za darmo

A SKĄD TAKA CENA? CZY KTOŚ ZROBIŁ KALKULACJĘ 34,16.MAM NADZIEJĘ ŻE MOŻNA BĘDZIE SPRAWDZIĆ SKĄD TAKA SUMA.

Moim zdaniem przydało by się coś więcej na temat tej ligi piłkarskiej i turnieju siatkówki piłkarskiej ... :|

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.