sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 1737 wyświetleń

W Polsce odnotowano łącznie 153 przypadki zakażenia wariantem Delta

W Polsce odnotowano łącznie 153 przypadki zakażenia wariantem Delta

W ciągu ostatnich dni przybyło ponad 30 nowych przypadków - poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz.

Andrusiewicz był pytany, jakiego poziomu zakażeń wariantem Delta można się spodziewać przy obecnym poziomie zaszczepienia Polaków. "Jeżeli obserwujemy to, co się dzieje w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, to możemy mówić o takich przedziałach, dostosowując je proporcjonalnie do wielkości kraju" - powiedział. "Liczymy, że w wariancie optymistycznym może być 1-3 tys. zakażeń, a w wariancie pesymistycznym, jeśli by szczepienia stanęły, to możemy dojść do 20 tys. przypadków" - dodał rzecznik.

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (6)

Nie ciekawi Was jak oni odróżniają te warianty ? Mają kryształową kulę, czy jednak z fusów po kawie ?

Trzeba było uczyć się w szkole, to wiedziałbyś co to jest mutacja. Wirus mutuje, ponieważ część osób przechorowala, część się zaszczepiła, więc wirus robi wszystko, aby przezyc- mutuje, staje się bardziej zakaźny i uderza. Mutacje jest w stanie rozpoznać przeciętnie sprawny specjalista. Wiesz co to jest mikroskop? Kryształowa kula niepotrzebna.

Delta wszędzie co to będzie, co to będzie...

covidowej paranoi ciąg dalszy

No i nie odpuszczą to już pewne. Normalny cyrk. Czy oni nie widzą jak się ośmieszają? Ostatnio jakiś "rejestrator" dzwonił do mnie w sprawie szczepień no i usłyszał parę słów prawdy, no ale on tam pracuje na chleb i pewnie ma też swoje zdanie na ten temat. Oj, wielu na tym zarabia spory szmalec. Aha i jeszcze dla tych co wątpili a uwierzyli - przygotujcie się na trzecią dawkę i do tego płatną.

Ola Boga pomrzemy i nie będziemy już żyć a co ze strachem przed niezaszczepionymi czy oni zemrą pierwsi czy ci co się zaszczepili umrą przez tych niezaszcepionych ????????????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.