Oferty i promocje

Villa Park w Augustowie - wygoda i komfort życia!

Willowe osiedle Villa Park w Augustowie to zupełnie nowa jakość na rynku Augustowa. Będzie to  kameralna  inwestycja na Podlasiu, którą charakteryzuje holistyczne podejście do wygody i komfortu życia w bliskiej odległości od jezior i lasów sosnowych.


W każdym z budynków znajdzie się 27 apartamentów o zróżnicowanych układach i metrażach. W apartamentowcu A najmniejsza jednostka mieszkaniowa będzie miała 30 m2, a największa 72 m2, skomunikowane windą z podziemną halą garażową.
Każdy apartament posiada funkcjonalną przestrzeń o wysokości 270 cm i rozległe tarasy, z których będzie rozpościerał się piękny widok, wszystko wykonane w najwyższym standardzie materiałowym.


Deweloper zadba również o zewnętrzną cześć osiedla aranżując przestrzenie zielone, małą architekturę i kameralną, podświetlaną fontannę w centralnym punkcie osiedlowego parku o powierzchni 5000 m2, napowietrzną siłownie do fitnessu. W trosce o ekologię i wygodę na osiedlu znajdą się również stacje ładowania pojazdów elektrycznych.


Racis Development Sp. z o. o. to inwestor z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych i usługowych. Firma znana na suwalskim rynku nieruchomości realizuje najnowszy kompleks apartamentowy w najwyższym standardzie.


Wszystkie informacje uzyskacie Państwo pod nr telefonu: 87 566 33 27

oraz na stronie www.villa-park.pl

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.