Kraj

  • 3 komentarzy
  • 1335 wyświetleń

VAT na Internet

1 marca 2005 r. zostaje wprowadzony 22% VAT na usługi dostępu do Internetu.

Ulga podatkowa

Jednocześnie od stycznia 2005 roku osoby korzystające z Internetu mogą odliczyć od dochodu nawet 760 zł poniesionych na ten cel wydatków.

O czym warto pamiętać?

Przy rocznym rozliczeniu podatkowym konieczne będzie udokumentowanie wydatków na Internet, dlatego prosimy zbierać faktury, na których wyszczególniona jest kwota poniesiona za usługi internetowe. Pozwoli to po zakończonym roku odliczyć pełną kwotę wydatku, do wysokości limitu 760.

neostrada.pl

Komentarze (3)

Zupełnie mi się ten pomysł nie podoba.Czuję się oszukany.Jak zakładałem neostradę tego podatku nie było.Podobno prawo nie działa wstecz a jednak.Mam nadzieję że monopol telekomunikacji wreszcie się skończy.

ehhh...szkoda gadać

skoro podnoszo wad to neihc podniasa na transfery na neostradzie za darmo bo zebym wiedział ze tak bedzie napewnoi bym nei brał neostrady która teraz jest zupełnie nieopłacalna i za droga moi koledzy płaca za taki sam transferjak ja 40 złote i bez watów a ja płaciłem 59 do czasu kiedy wprowadzono wat teraz płące 71 zł POLSKA DLA POLAKÓW DLA LUDZI a chyba jednak nie bo wszystko prowadzi do naszej zagłady POLITYCY szkoda gadac juz brak mi słów na was grubasy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.