Sport

V Turniej Zapaśniczy

V Turniej Zapaśniczy
Medale zapaśniczek i zapaśników w Suwałkach

    W dniu 10 grudnia 2010 roku w Suwałkach odbył się V Turniej Zapaśniczy Młodzików i Młodziczek o Puchar Naczelnika Wydziału Oświaty Wychowania i Sportu Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Na turnieju, który zgromadził ponad 100 zawodniczek i zawodników z województwa warmińsko- mazurskiego i podlaskiego bardzo dobrze zaprezentowały się ekipy z Grajewa i  Szczuczyna. Szczuczynianki w grupie dziewcząt zdobyły drużynowo pierwsze miejsce, zapaśnicy z Grajewa zdobyli pierwsze miejsce w grupie młodzików. Indywidualnie medale dla Szczuczyna zdobyły: złote- Drobińska Aleksandra w kat. do 37kg, Drobińska Magdalena w kat. do 40kg, Zańko Adrianna w kat. do 57kg, Trzcińska Karolina w kat. do 60kg i Alicka Ewa w kat. do 67kg, srebrne – Zamojska Karolina w kat. do 40kg, Purzyczko Katarzyna w kat. do 52kg i Sawińska Aleksandra w kat. do 67kg, brązowe- Kurzątkowska Milena w kat. do 44kg, Pawłowska Ewa w kat. do 52kg i Szczech Weronika w kat. do 62kg. Wśród chłopców ze Szczuczyna medale zdobyli : złote- Trojanowski Damian w kat. do 35kg , Trojanowski Mateusz w kat. do 38kg Godlewski Łynko Marcin Godlewski kat. do 48kg, srebrny- Godlewski Adrian w kat. do 38kg i brązowe- Kurzątkowski Jakub w kat. do 30kg, Wesołowski Arkadiusz w kat. do 32kg i Kryszczyński Artur w kat. do 66kg.

     Zapaśnicy  z Grajewa również wywalczyli dużą ilość medali: złote - Wiśniewski Bartosz w kat. do 59 kg, Cebula Piotr w kat. do 66 kg, Czyżewski Oskar w kat. do 73 kg, srebrny – Rogowski Rafał w kat. do 35 kg i brązowe – Kwiatkowski Krzysztof w kat. do 35 kg, Zalewski Tomasz w kat. do 47 kg, Olszyński Michał w kat.do 53 kg, Deroń Adam w kat. do 59 kg, Ostrowski Paweł w kat. do 85 kg i Maleszewski Bartosz w kat.do 100 kg.

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.