Kraj

Uważaj z kim tańczysz

Uważaj z kim tańczysz
Ukradła telefony  komórkowe  mężczyznom poznanym w dyskotece
 
Policjanci zatrzymali 41-letnią mieszkankę Ełku. Pokrzywdzony rozpoznał ją w dyskotece. Tydzień temu w tym samym lokalu miała zacząć się ich znajomość. Pokrzywdzony był z kolegą, a 41-latka z koleżanką. Okazało się, że jedna z kobiet miała inne zamiary. Podejrzana pod koniec imprezy okradła dwóch nowozapoznanych mężczyzn z telefonów komórkowych. Policjanci odzyskali już skradzione telefony. 41-latka usłyszała zarzut kradzieży. Teraz grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Dzisiaj w nocy policjanci w jednej z dyskotek zatrzymali 41-letnią kobietę. Kilka dni temu ukradła ona pokrzywdzonemu oraz jego koledze telefony komórkowe. Zdarzenie miało miejsce w tym samym lokalu. W piątek mężczyzna będąc kolejny raz w dyskotece rozpoznał 41-latkę i powiadomił o fakcie policjantów. Zatrzymana kobieta była pijana. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w jej organizmie.
Funkcjonariusze odzyskali już skradzione telefony, podejrzana przechowywała je w swoim domu.
41-latka usłyszała zarzut kradzieży. Teraz grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.