poniedziałek, 25 października 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9582 wyświetleń

Uwaga na wandali

Uwaga na wandali

Mieszkaniec Grajewa poinformował KPP, że w niedzielę 15 maja ok. godziny 23 .00 dwaj nieznani sprawcy wybili 4 szyby w oknach w mieszkaniu, w którym zamieszkuje. Wartość strat oszacował on na kwotę 200 zł.

 

Tego samego dnia po godz. 9-tej mieszkanka Grajewa zgłosiła, iż również tej nocy (z 15 na 16.05.) nieznany sprawca zarysował karoserię w jej samochodzie osobowym marki VW Golf (zdarzenie miało miejsce prawdopodobnie przy ul. Targowej). Wartość strat poszkodowana oszacowała na kwotę 1000 zł.

 

poniedziałek, 25 października 2021

Kronika 997 - Ełk

Komentarze (2)

Witam jestem mieszkanką G-wa od roku mam samochód i bez znaczenia gdzie go zaparkuje czy w miejscu mojego zamieszkania, czy w mijscu zamiekania kogos ze znajomych to regularnie co jakis czas mam nowe rysy na całym aucie. Wydaje mi się, że to grupki za pszeproszenienim gówniarzy, którzy nie mają co robic z wolnym czasem urozmaicają sobie go, robiąc rysy na przypadkowych samochodach. Nie zglaszam tego nigdzie, bo wiem, że to i tak nic nie da...

skoro jezdzisz rupieciem to nie ma znaczenia jedna rysa czy dziesiec. wazne jest to ze auto zostalo zniszczone.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.