środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 11222 wyświetleń

Uwaga kierowcy!

Grajewo 25.05.07r.

Skończyła się cierpliwość służb mundurowych i upomnienia kierowców, posypały się mandaty.

Przy ul. Konstytucji 3 Maja (przed przychodnią Medicus) jest wyraźnie oznaczone ciągłymi liniami miejsce, na którym nie wolno parkować. Pojazdy zostawiane są tam poza parkingiem i zasłaniają widoczność szczególnie wyjeżdżającym z ulicy Szpitalnej.

e-Grajewo.pl

Komentarze (19)

No nareszcie:) hehe trzeba było tak od razu:)

Za malo jest miejsc parkingowych , karaniem nie poprawia sie sytuacji ale ja pogarsza

i bardzo dobrze 5+ dla policji wkoncu cos z tym zrobili jestem za ;););)

Nie za mało miejsc parkingowych, tylko za duzo ludzie maja samochodow, za duzo marnotrawia paliwa i dlatego teraz mamy takie susze, a niedlugo nie bedzie co jesc, bo nic nie urosnie. Paliwo powinno byc po 10zl za litr, i na pewno nie brakowaloby wtady miejsc parkingowych ;] pozdro prosto

Jestem ciekawy czy ukarano p. komornik, .... A może jest ona ponad prawem.

pewnie i teraz to czasem nie ma gdzie postawić. Zamiast karać to może by parkingi pobudowali, co? Kierowcy nie parkują w miejscach niedozwolonych z własnej przyjemność a dlatego, że nie ma gdzie stawać... :/

tak trzymac ,,,,,,,,,

ja też jestem za tym żeby karać mandatami bo inaczej nikt się nie nauczy,a miejsc parkingowych jest zawsze - pod szpitalem jak ktoś jeżdzi wozem to i niech zapłaci te dwa zł. W każdym mieście parkingi są płatne.

Nareszcie! jeszcze tylko coś z zrobić z tymi samochodami oblegającymi ulicę przed szpitalem, tuż przy chodniku-zamiast na parkingu(bo ktoś żałuje 2 zł)..i będzie lux.

potwierdzam słowa Adama za mało parkingów w tym grajdołku a policja niech zajmie się sobą pozdrawiam

Brawo-nareszcie-przy wyjeżdzie nic nie widać- a le i namalowane pasy powinny być bardziej widocznie- to słuzbom Grajewa trzeba przypomnieć- Urzednicy powinni cześciej przejść sie po mieście - a jak nie urzednicy miejscy to Pan Burmistrz powinien przejść sie i zobaczyc jak miasto wygląda.

no tak najlepiej to wyslac policje , tak tylko zeby najpierw zbudowac parkingi a potem karac mandatami tych co nie umieja zaparkowac,bo tacy zawsze beda,a tak to jest to troche chore zeby karac kogos tylko dlatego ze niema gdzie postawic samochodu,bo jakis glupi urzednik nie wpadl na pomysl zeby zrobic parkingi przy okazji budowy lub remontow ulic.

Ludzie chorzy przyjeżdżają do przychodni po pomoc bo muszą, a nie dla przyjemności . Zaparkowanie samochodu w takiej sytuacji nie powinno sprawiać problemu. To samo dotyczy szpitala miejskiego ! Chory przyjeżdżając do szpitala samochodem musi płacić za parking a przyjeżdżając do supermarkietu np LIDLA nie musi płacić. To samo dotyczy Pogotowia Ratunkowego. Przywieziony prywatnym samochodem chory z urazem np nogi nie może podjechać bez naruszania postawionych tam zakazów pod drzwi SOR-u. Decydenci powinni się zastanowić czy nie ograniczono pacjentom dostępu do publicznej służby zdrowia. Chory czlowiek traktowany jest jak intruz, a nie jak osoba potrzebujaca pomocy. Wprowadzenie zakazu zatrzymywania się i postoju wokół szpitala zwłaszcza na ulicy Konstytucji miało chyba na celu zmuszenie pacjentów do korzystania z przyszpitalnego płatnego arkingu. Ostatnio parkingowy nie miał kasy fiskalnej i nie wydawał paragonów . Czy to nie dziwne???

Co wy pitolicie z tą budową parkingów!? Gdzie tam mają wybudować ten parking!? Zaorać boisko "czwórki" i parkingi wielmożnym państwu pobudować!?

dlaczego parking przy szpitalu jest płatny przecież szpital jest utrzymywany z naszych podatków czy to nie jest czasem jakiś przekręt? moim zdaniem ten parking należy sie pacjentom jak psu kość a tak to drą kasę za friko bo nie jest nawet strzeżony tylko płatny.

Kierowcy uwazajcie na grasujacego pirata przy mlekpolu!!! jest wyjatkowo niebezpieczny!!!

policja powinna ustać autkiem cywilnym przy bloku nr.11.oś.południe.tam non stop jeżdzą pod prąd.mimo widocznego znaku.gwarantuje że w przeciągu 2 godz.nałapią 10 aut.

Ulicę Szpitalną niektórzy kierowcy traktują jak autostradę.

przywiolem kiedys karton na mleko ze szwecji byl piatek wiec musialem czekac do poniedzialku bo ciecie nie wpuscili mnie do mleczarni.zajechalem na stacje paliw kier.bialystok na wylocie bylo spokojnie ale z niedzieli na pon, oprozniono mi zbiornik z paliwem.w tym grajewie jest dzicz i prowincja.pozdrawiam wiesnictwo i chamstwo.WIESIEK ZE SLASKA

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.