niedziela, 3 lipca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 3831 wyświetleń

Utrudnienia na ul. Grajewskiej w Ełku

W związku z przebudową ronda, u zbiegu ulic: Przemysłowej, Grajewskiej, Kilińskiego i Norwida w Ełku, od 23 maja br. w jego obrębie zostanie wprowadzona zmiana czasowej organizacji ruchu. 


Zmiana obejmie zmniejszenie ilości pasów ruchu na rondzie oraz jego wlotach, z dwóch do jednego - zewnętrznego. Ze względu na technologię prowadzonych prac ul. Jana Pawła II przy połączeniu z ul. Grajewską będzie zamknięta. Ruch pojazdów na ul. Grajewskiej od ul. Jana Pawła II do ronda będzie się odbywał dwoma pasami. 


Planowany termin zakończenia tego etapu robót to I połowa lipca 2022 r. Inwestorem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Komentarze (8)

Dlaczego to jest na e Grajewo skoro to inne województwo i inne miasto

Grajewiak może dlatego, że mnóstwo ludzi z Grajewa jeździ do Ełku? Ludzie jeżdżą do pracy, lekarzy, zakupy. Uważam taką informację o robotach drogowych za bardzo przydatna.

Grajewiak pomyśl chodzi o ruch na ul.Grajewskiej nie Warszawskiej

Akurat ta informacja jest wazna dla Grajewa..Ełk jest mocno zwiazany z Grajewem z uwagi na odległosc 20 km..

Ulica Grajewska ale nie Grajewo i grajewiak ma rację to trzeba zmienić z e Grajewo na e Ełk bo powinno sie to tyczyć informacji o Grajewie a do elczanin wlasnie na ulicy grajewskiej i dlatego pewnie napisali to na E grajewo

To I dla Rajgrodu wazne; do wrzesnia do Elku nie jade, chyba ze przez Augustow.

ul. Grajewska jest ulicą wylotową z Ełku na Grajewo. Tak samo jak Ełcka w Grajewie wylotowa na Ełk. A informacja jest pewnie dla osób które jadą do Ełku lub przez niego przejeżdżają od strony Grajewa.

By was szlak wziol paliwo drogie ,a tu trzeba w korku stać. Niech ktoś za to beknie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.