wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10265 wyświetleń

Uszkodzili 25 samochodów

Policjanci z suwalskiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 31-latka oraz uszkodzenie 25 samochodów. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, w miniony czwartek, około godziny 3.00, otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na jednej z suwalskich ulic. Na miejsce interwencji, natychmiast zostali skierowani mundurowi z Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego. Funkcjonariusze, w rozmowie z 31-latkiem ustalili, że podczas powrotu z pracy został on zaczepiony przez dwóch mężczyzn, z których jeden uderzył go w głowę nieokreślonym przedmiotem. Policjanci natychmiast, poinformowali o ustaleniach dyżurnego i rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po chwili, kilka ulic od miejsca zdarzenia, mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 31-latka. Okazało się, że są to mieszkańcy Suwałk w wieku 20 i 32 lat. Przy jednym z nich policjanci znaleźli również pałkę teleskopową.

Podczas dalszych czynności suwalscy funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani mężczyźni, tej samej nocy zniszczyli samochody zaparkowane na suwalskich osiedlach. W sumie uszkodzili 25 pojazdów. Pokrzywdzeni oszacowali wstępnie swoje straty na kwotę około 20 tysięcy złotych. Podejrzani o pobicie i uszkodzenie mienia noc spędzili w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało u młodszego z nich 1,2 promila alkoholu w organizmie, natomiast u starszego 1,8. W piątek  mężczyźni usłyszeli zarzuty, do których częściowo się przyznali. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 

Komentarze (5)

czyli tak samo jak w grajewie na pladze mocni w grupie a pojedynczo to na jeden strzal

takich debili nie powinno się sądzić tylko od razu usypiać

I taki śmieć będzie teraz jadł za moje ciężko zarobione pieniądze?

Szkoda ze na mnie nie trafili cwaniaczki grupowe

śmieć się nażre, wyleży, poogląda TV, poćwiczy na siłce a Ty Krzychu do roboty :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.