czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11834 wyświetleń

Uszkodził dwa samochody

Grajewscy policjanci zatrzymali 44-latka podejrzewanego o uszkodzenie dwóch zaparkowanych samochodów. Właściciele zniszczonych pojazdów swoje straty oszacowali na około 3 tysiące złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a dalej jego postępowaniem zajmie się sąd.

W minioną niedzielę funkcjonariusz grajewskiej Policji na jednym z osiedli zatrzymał mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie dwóch zaparkowanych samochodów. Jak wstępnie ustalili mundurowi sprawca najpierw uszkodził bmw, a następnie stojące nieopodal peugeot, po czym uciekł. Zaalarmowani o tym zdarzeniu funkcjonariusze, znając jego rysopis, szybko ustalili kim może być wandal i go zatrzymali. 44-latek usłyszał wczoraj zarzuty i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Właściciele zniszczonych pojazdów swoje straty oszacowali na około 3 tysiące złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a teraz jego zachowaniem zajmie się sąd.

Z ustaleń policjantów wynika, że mógł on w podobny sposób uszkodzić także inne auta. - oficer prasowy KPP w Grajewie

 

Komentarze (5)

hobbi to hobbi czasami bywa kosztowne.

dobrze pomyślane, idzie zima i trudny okres przeżyje na koszt podatników, jako pensjonariusz zakładu karnego.

Może ktoś coś widział, o włamaniach do aut na Os Południe i na Tragowej?

Propozycja dla Policji. zamiast stać w zaciemnionym miejscu i czekać czy ktoś postawi samochód na zakazie należało by pochodzić spacerkiem po parkingach po godzinie 24. Może wtedy uniknie się tych włamań. Bardzo często widać jak policjanci siedzą w samochodzie , jeszcze oznakowanym i czekają na okazje zatrzymania kierowcy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.