czwartek, 28 października 2021

Kraj

Ustrzelił dzika, po pijanemu..

Ustrzelił dzika, po pijanemu..
Do policyjnego aresztu trafił 43-letni mieszkaniec gminy Ełk, który w piątek wieczorem nie posiadając stosownych uprawnień, przy użyciu broni myśliwskiej ustrzelił dzika, a następnie dokonał jego zaboru.

Za czyn ten grozi  mu kara pozbawienia wolności do 5 lat

W piątek wieczorem oficer dyżurny został poinformowany przez myśliwego będącego na polowaniu, że na trasie Straduny - Malinówka porusza się samochód osobowy, w którym może być przewożona nielegalnie upolowana zwierzyna  łowna. Natychmiast wysłano tam patrol. Po dojechaniu na miejsce policjanci napotkali dwóch myśliwych, którzy zatrzymali mężczyznę, który w swoim samochodzie przewoził upolowanego dzika.

Policjanci ustalili, że zatrzymany  mężczyzna jest myśliwym, jednak ustrzelił zwierzę  nie posiadając  do tego stosownych uprawnień, a następnie dokonał jego zaboru. Za czyn ten grozi  mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna kierował samochodem  mając ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi  mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres 10 lat.

KPP Ełk


środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.