Sport

  • 9 komentarzy
  • 5292 wyświetleń

Uroczyste otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Prostkach

3 stycznia 2024 r., Waldemar Remfeld, Starosta Grajewski miał przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu hali widowiskowo-sportowej w Prostkach, wybudowanej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach. 

W trakcie uroczystości Wójt Gminy Prostki Rafał Wilczewski opowiedział o przebiegu realizacji całej inwestycji oraz podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia zadania. Podkreślił, iż powstała ona dzięki jednogłośnej decyzji radnych, za co jest im niezmiernie wdzięczny. 

 

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld podziękował za zaproszenie Wójtowi Gminy Prostki oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pała II w Prostkach Barbarze Merskiej, pogratulował tak fantastycznej inwestycji, która robi wrażenie nie tylko wielkością, ale też jakością wykonania i zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. Życzył wielu ciekawych, sportowych wydarzeń, które zapiszą się na kartach historii Prostek, które może w przyszłości zaowocują młodą kadrą sportowców. Wręczył także drobny upominek w postaci piłek sportowych. 

 

Uroczystość uświetniły występy uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach.

Hala widowiskowo-sportowa w Prostkach to projekt realizowany przy dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej”. 

 

Komentarze (9)

Są mechanicznie rozsuwane

Oj, dzieje się w Prostkach. Może warto starostwo przenieść do Prostek?

Nie promójcie tej piłki nożej, w Polsce to totalna porażka, działajcie w innych sportach!

Szału nie ma zwykła salka w Wierzbowie mają lepsza choć mniejsza miejscowość he

Ta s
Ta hala budowała sie prawie 20 lat, ciekawe jaki dług zaciągnęła gmina

Do Kazika, przenoś się, więcej ludzi do spłacanie zaciągniętego kredytu

na zdjęciach wygląda na mała i raczej przypomina sale gimnastyczną a nie hale/

Po co mieli budować wielką hale w Prostkach? Jest skrojona na potrzeby.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.