Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 8964 wyświetleń

Uroczysta Msza w Ławsku

Przychodzisz do nas Maryjo
Z Twoim fatimskim wezwaniem
Nawróćcie się pokutujcie i odmawiajcie Różaniec


Dnia 03.02.2013 Matka Boża z Fatimy  przybyła do Parafii pw. NMP Częstochowskiej w Ławsku do swoich dzieci. Uroczystą mszę św. odprawił  i homilię wygłosił ks. Bp. Senior Stanisław Stefanek.  Matko Boża przychodzisz do nas z dalekiej Fatimy. Niemalże z każdej duszy wyrywają się słowa wypowiedziane przez św. Elżbietę: „Skądże mi to, że Matka mojego Pana przychodzi do mnie?”
Dzisiaj witamy Cię Maryjo w naszej Parafii. Od tej chwili pozostaniesz z nami na zawsze. Czujemy jak wielkim i błogosławionym darem jesteś dla nas Maryjo. Spraw by owoce Twojego tutaj zamieszkania były jak najgłębsze i najobfitsze.


Patronko Trudnych Czasów, tam gdzie Ty jesteś obecna, tam zaraz działa Duch św. Spraw niech w tym Duchu dokonuje się prawdziwe i pełne odrodzenie naszej Parafii. Pomóż nam Matko odbudować nasze rodziny, bo przez nie przebiega przyszłość człowieka. Bądź pomocą dla młodego pokolenia w trudnych wyborach ich życia.
Naucz nas odpowiedzialności za siebie i innych, naucz zło - dobrem zwyciężać.
Przygarnij i przytul do swego serca wszystkie dzieci, szczególnie te, które nigdy nie zaznały ciepła i miłości.
Niech Twoja miłość matczyna skruszy tych, którzy zabijają miłość jeszcze nienarodzoną. Naucz nas odpowiedzialności za wszystko, co czynimy.
Czuwaj Matko Fatimska nad naszą wędrówką i spraw, byśmy w niebie pełni radości oglądali Twego Syna.
Witając Cię Maryjo w znaku fatimskim w darze składamy samych siebie, zwyczajnych, niegodnych, zalęknionych, zagubionych, naszą słabość, ból i niemoc, ale też przeogromną radość i wdzięczność płynącą ze spotkania z Tobą.
Obiecujemy często do Ciebie przychodzić, a Ty cierpliwie dzień po dniu podprowadzaj nas do Swego Syna. Amen.

 


Wdzięczni Parafianie

Komentarze (1)

Cieszę się tak mocno, że wydarzenia z życia parafii grajewskich trafiają na portal. Dzięki różnorodnej tematyce bardzo chętnie się tu zagląda! :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.