Wiadomości

Ukradli 10 butli LPG

Grajewscy policjanci ustalili i zatrzymali trzech sprawców, którzy włamali się do kontenera i ukradli 10 butli gazowych.

Wczoraj rano grajewscy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do metalowego kontenera z butlami gazowymi w Szczuczynie. Do zdarzenia miało dojść jeszcze w nocy. Sprawcy zabrali  stamtąd 10 pojemników na gaz. Sprawą zajęli się kryminalni. Policjanci ustalili miejsce, w którym ukryte zostały butle. Kilka godzin później zatrzymali trzech mężczyzn, prawdopodobnie sprawców włamania, którzy po załadowaniu butli do samochodu ruszyli w kierunku Grajewa. Tam skradziony towar miał zostać sprzedany. Dwóch 17-latków i ich o dwa lata starszy kompan trafiło do policyjnego aresztu. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież w włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.  – oficer prasowy KPP w Grajewie

 

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

środa, 18 maja 2022

Strażacy pomagają pogorzelcom

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.