sobota, 18 września 2021

Kraj

  • 13 komentarzy
  • 2176 wyświetleń

Ukradł bigos, flaki i smalec

KPP Ełk: Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 55-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna włamał się do piwnicy, z której zabrał ponad 30 słoików z pasteryzowaną żywnością. Ukradł m.in. bigos, flaki i smalec. Może grozić mu teraz kara nawet 10 lat pozbawiana wolności.

W niedzielne popołudnie do oficera dyżurnego ełckiej policji zadzwonił mężczyzna, który zawiadomił, że ktoś włamuje się do jego piwnicy. Policjanci załogi patrolowo-interwencyjnej w pobliżu pomieszczeń zgłaszającego zastali 55-letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dochodzeniowcy ustalili, że ełczanin zabrał ponad 30 słoików z pasteryzowaną żywnością, w tym z bigosem, flaczkami czy smalcem. Część ukradzionych przedmiotów mundurowi znaleźli w czasie przeszukania w jego mieszkaniu. Dochodzeniowcy już przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem. 55-latkowi może grozić teraz kara nawet 10 lat pozbawiana wolności.

 

 

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (13)

zapewne dla wielu jego lupy to smieszna sprawa ale to wlasnie uroki naszego pieknego kraju

moze na wigilie potrzebowal

10lat bo byl glodny... -,-

Grozi mu 10 lat, a kolesiowi, który wjechał w gromadę ludzi i ich pozabijał w kamieniu pomorskim grozi 12 lat :). W takim kraju przyszło nam żyć

Nie jest to wprawdzie typowo wigilijne menu,ale zawsze to coś...A tak poważnie rzecz ujmując,jednak ukradł...

Zamiast do więzienia wysłać go do kopania rowów ,to na to jedzenie zasłuży.

Do ćmy: A ilu głodnych nakarmiłaś? A może sama nie jesteś uczciwa, skoro tak łatwo usprawiedliwiasz złodziejstwo? Żeby zrobić zapasy, ktoś musiał się bardzo napracować: zarobić pieniądze, zrobić zakupy, przynieść je do domu, ugotować, umyć słoiki, ponakładać w nie, zawekować i wynieść do piwnicy. Złodzieje powinni odpracowywać swoje złe uczynki, może by się wtedy czegoś nauczyli.

Jakbym nie miał co jeść to też bym tak zrobił.

dajcie mu pracę!!! moze człowiek niema co jesc!!! przeciez nie ukradł sprzetu rtv czy cos podobnego tylko jedzenie!!!!rozumiem że kradzież to kradzież ale postawmy się w jego sytuacji

ludzie głodnych nakarmić

Pamiętam prowokację jednej ze stacji telewizyjnych.Prowokacja ta dotyczyła tradycji pustego,dodatkowego talerzyka przy wigilijnym stole,talerzyka dla niespodziewanego gościa.I co?Wyobraźcie sobie,że na kilkadziesiąt rodzin,jakie odwiedził taki niespodziewany gość,tylko kilka rodzin zaprosiło tego ''gościa''do wigilijnego stołu...Jak widać,Polacy to nieufny naród...

Zainteresowana, za sprzet rtv moglby wiecej jedzenia kupic. Kradziez rtv bylaby korzystniejsza.

Dlaczego nie publikujecie komentarzy na tematy zwiazane z klerem?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.