sobota, 25 czerwca 2022

Sport

  • 6 komentarzy
  • 8490 wyświetleń

Udany start zapaśniczek

W dniach 27-28.02.2009 roku w Brzeźnicy koło Raciborza odbył się Puchar Polski Kadetek w zapasach w stylu wolnym, które zarazem były eliminacjami I stopnia do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Region nasz był na tych zawodach reprezentowany przez zawodniczki Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "GWIAZDA" przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie.

 Do OOM zakawalifikowały się Monika Szlejter, która zajęła 3 miesjce w kat. do 43kg oraz Monika Gryczan, która zajęła 5 miejsce w kat. do 49kg. Klub zajął 15 miejsce na 46 startujących ekip - informuje Grzegorz Zańko

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (6)

gratulacje zawodniczkom i trenerowi.

Gratulacje dla zawodniczek :)

DOBRA SZKOŁA GRZESIU

gratulacje zawodniczkom i trenerowi

zawodnik z grajewa z MOSIR też na Pucharze Polski Kadetów stylu wolnym w tym samym terminie Adam Łaguna przegrywając o brązowy medal zajął piąte miejsce i zakwalifikował sie na OOM do Kielc , która odbedzie sie na początku maja .

no no nie mam pytań dziewczynki :D mogłyby byc wyższe miejsca ... ale i tak jest ok :D grajtulacje i pzdr dla trenera :D:D:D:D:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.