Sport

  • 1 komentarzy
  • 542 wyświetleń

Udane starty tenisistów stołowych MOSiR

Udane starty tenisistów stołowych MOSiR

26 września zawodniczki i zawodnicy sekcji tenisa stołowego MOSiR Grajewo walczyli w Suwałkach w turnieju klasyfikacyjnym do Grand Prix Polski oraz w Pisanicy w otwartym turnieju o puchar wójta gminy Kalinowo.

Lena Dembińska w kategorii skrzatek w Suwałkach wywalczyła II miejsce w I Grand Prix Województwa i jest to najlepszy wynik w rywalizacji wojewódzkiej w dotychczasowych startach najmłodszej zawodniczki z Grajewa. W kategorii kadetek po raz pierwszy wystartowała druga z grajewskich zawodniczek Izabela Popowska, która w grze o III miejsce pokonała wyżej sklasyfikowaną za ubiegły sezon zawodniczkę z białostockiej „Ósemki” Zarynę Jurczyk. Występy Leny i Izy to najlepsze wyniki w dotychczasowych startach na szczeblu wojewódzkim.

Miejsce na drugim stopniu podium  otwartym turnieju tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Kalinowo w Pisanicy w kategorii szkół średnich wywalczył  Sebastian Janiszewski.

 

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (1)

Systematyczna praca z dziećmi szkoleniowa i wychowawcza daje rezultaty, brawo zawodnicy i trener...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.