sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9833 wyświetleń

Uciekał z miejsca zdarzenia

Uciekał z miejsca zdarzenia

Służba dyżurna Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zatrzymała kierowcę golfa, który spowodował kolizję drogową i uciekał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna stracił prawo jazdy. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Dzisiaj rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o kolizji drogowej. Zdarzenie zaistniało na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Netta Druga.

Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadący w kierunku Augustowa obywatel Litwy wyprzedzał samochód ciężarowy. W czasie tego manewru 61–letni kierowca golfa zajechał drogę jadącej z przeciwnej strony mieszkance województwa śląskiego, która w celu uniknięcia zderzenia czołowego zjechała do przydrożnego rowu. Tam jej renault uderzył w przepust drogowy, po czym przewrócił się na bok. Jadąca clio 30–latka szczęśliwie nie doznała obrażeń ciała. Kierowca golfa oddalił się z miejsca zdarzenia i jechał w kierunku Augustowa. Z informacji posiadanych przez dyżurnego wynikało, że sprawca kolizji będzie przejeżdżał obok budynku komendy. Funkcjonariusze, którzy właśnie przekazywali służbę dyżurną kolejnej zmianie wybiegli przed budynek jednostki i zatrzymali kierowcę golfa. Obywatel Litwy stracił prawo jazdy za pokwitowaniem a o jego dalszych losach zadecyduje teraz sąd. źródło – oficer prasowy KPP w Augustowie

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

Komentarze (4)

Chore od razu zabierać prawo jazdy. Ja sam zrezygnowałem z podejścia do egzaminu prawa jazdy gdy dowiedziałem się że jest zabierane nawet za długi np. alimenty. Daniel z Grajewa.

Za pokwitowaniem to można se zatrzymać. Do paki, sąd 24 godzinny i odsiadka, że o dożywotnim zakazie poruszania się po Polsce to już nie wspomnę. Może wtedy byłaby kara na litwinów i cały wschód. Pomyślcie że ta kobieta cudem nie ucierpiała a przecież jak to wytłumaczyć jej rodzinie, że dzieci nie będą miały matki. Gratulacje dla Policji i oby tak dalej

@Daniel
Jasne, na pewno dlatego zrezygnowales... smiech na sali

Szczęście że nic gorszego się nie stało, uderzenie mogło być śmiertelne. Więc zatrzymanie prawa jazdy jak najbardziej słuszne.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.