środa, 29 czerwca 2022

Sport

  • 6 komentarzy
  • 9657 wyświetleń

Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka

W dniu 30 kwietnia odbył się na stadionie miejskim w Szczuczynie finał powiatu grajewskiego 25 Ogólnopolskiego Turnieju  „Piłkarska Kadra Czeka ” im. Stanisława Tymowicza i 9 Ogólnopolskiego Turnieju Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka ”.

W kategorii chłopców zwyciężyło Publiczne Gimnazjum z Danówka pokonując 4:2 Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie. Najlepszym bramkarzem został wybrany Adrian Wasilewski z PG w Szczuczynie, zaś najlepszym zawodnikiem zawodów został Dariusz Nikonowicz z PG w Danówku.

W kategorii dziewcząt Publiczne Gimnazjum z Danówka pokonało w stosunku 3;0 Publiczne Gimnazjum z Rajgrodu. Za najlepszą bramkarkę zawodów uznano Marzenę Karwowską z PG w Rajgrodzie, a najlepszą zawodniczką Ewelinę Kliś z PG w Danówku. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Starostę Powiatu Grajewo, a zawodnicy statuetki.

 

Komentarze (6)

Danówek górą;D

Oby któryś z tych chłopaków wystąpich chociaż w 1-wszej lidze :) Niestety nie mamy w Polsce szkolenia, ani przynajmniej przyzwoitej selekcji młodych zdolnych ; /

haha wszystkie na jedna piłke. ;D

Rajgród Górą ! ;)

Danówek rządzi :D haha

Danówek góro bo oni rzadza:):0

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.