środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 1 komentarzy
  • 9940 wyświetleń

Turniej Pocieszenia

Pierwszy Familijny Turniej Pocieszenia – FTP CUP

W związku z niebywałym występem polskiej reprezentacji na „Euro-koko”  i innymi sukcesami jakich nasz kraj nie miał od wielkiej, europejskiej imprezy zorganizowanej przez Bolesława Chrobrego w Gnieźnie – Proboszcz Parafii w Niedźwiadnej organizuje Pierwszy Familijny Turniej Pocieszenia

                Reguły uczestnictwa są bardzo proste. Na boisku – zasadniczo te same, które obowiązują w meczach organizowanych przez UEFA, czy nawet PZPN (organizacja, o której kibice właściwie nic nie mówią, gdyby odliczyć przekleństwa). Jedynym ograniczeniem wprowadzonym do rozgrywek jest konieczność przynależności do jednej rodziny, familii. Nie jest ważny wiek, płeć, pochodzenie, miejsce zameldowania, czy numer buta. Liczy się serce do czystej sportowej walki i wola zwycięstwa. Rozgrywki będą prowadzone systemem pucharowym. Mecz trwa dwie połowy po 20 minut każda, w razie remisu decydują rzuty karne. Spotkania odbywać się będą w Szczuczynie. Drużyna powinna składać się z 6 zawodników (w tym bramkarz), można zgłaszać także zawodników rezerwowych. Podczas meczu możliwe będą jedynie 2 zmiany. NAJWAŻNIEJSZE – w jednym zespole gra tylko rodzina to znaczy sześć osób wybranych z następującego składu: mama, tata, babcia, dziadek, teść, teściowa, szwagier, szwagierka, bracia i siostry (rodzeni, stryjeczni, cioteczni), wnuki, wnuczki, pra, pra, pra...   Piesek, kotek, czy świnka morska nie grają, chyba, że już mają za sobą udane występy przynajmniej w III lidze. Dany zespół wybiera nazwisko, które będzie jego nazwą.

Na zwycięzcę I Familijnego Turnieju Pocieszenia czeka główna nagroda, którą jest oczywiście FTP CUP (dla osób słabiej znających angielski cup – puchar, kubek, filiżanka, a nawet bańka po mleku; wybieramy pierwszą opcję). Planujemy także liczne nagrody pocieszenia, gdyż jak wiadomo taką nazwę noszą nasze mistrzostwa.

 

Zespoły można zgłaszać do 31 lipca 2012 roku; przez pocztę elektroniczną na adres stefanjak@post.pl

Zgłoszenie powinno zawierać: imiona i nazwiska członków drużyny, stopień pokrewieństwa (względem osoby dokonującej zgłoszenia) oraz ustalone nazwisko, które będzie nazwą danej drużyny.

Rozgrywki odbywać się będą w sierpniu br. Szczegółowy harmonogram podam po zakończeniu fazy „zgłoszeniowej”, czyli po 31 lipca 2012r.

Jedynym warunkiem przeprowadzenia tego turnieju jest odpowiednia liczba zgłoszonych drużyn. Wątpliwości i prośby o wyjaśnienie, dotyczące turnieju proszę kierować przez e-maila.

Niech zwycięży najlepszy i wszyscy pozostali!

Zachęcam do wspólnej zabawy – ks. Jarosław.

 

wtorek, 16 kwietnia 2024

BIEG WILKA NA BOISKU CZWÓRKI

Komentarze (1)

Bardzo dobry pomysł z tym turniejem. Popieram, mam nadzieje, że bedzie cieszył sie dużym zainteresowaniem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.