środa, 29 czerwca 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 11377 wyświetleń

Turniej piłkarski - Hades 16VIII

W niedzielę 16 sierpnia 2009 r. o godz. 16.00 odbył się Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Grajewo w piłce nożnej. W rozgrywkach udział wzieły drużyny: Ruda, Popowo oraz parafia Św. Ojca Pio.

Na boisku przy klubie Hades - Grajewo, ul. Wojska Polskiego – zebrała się spora grupa kibiców, dopingujących zawodników.

Komentarze (9)

Mam nadzieje ze znajdzie sie chociaz jeden kibic ktory podopinguje

Damian - znalazł się nie tylko jeden ;]]]]]]

1 Miejsce - PLZS POPOWO 6pkt 11:2
2 Miejsce - LZS RUDA 3pkt 4:7
3 Miejsce - Parafia Ojca Pio 0pkt 2 : 8

LZS RUDA 4:0 Parafia Ojca Pio
PLZS POPOWO 7:0 LZS RUDA
Parafia Ojca Pio 2:4 PLZS POPOWO

Można by było zrobić jakiś turniej w nogę na orliku. Kuba zrób sondę kto chce turniej w piłkę:]

Pozdroo Wiśnia! ;)

Za turniejem jestem oczywiście za, ale zdecydowanie nie na orliku.

przepraszam ale skoro to jest turniej o "Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Grajewo" to graja raptem 3 druzyny ? i to jeszcze, sorry, ale slabe druzyny...

do ja .... było to xx czasu ogłoszenie - mogłeś dowiedzieć się i wystawić swoją "silną" drużynę - a nie teraz tylko pisać komentarze... bo tutaj to ja tez mogę napisać że jestem zawodnikiem FC BARCELONA i tez mogłem ją wystawić na tym turnieju!

czy im tak ciezko zrobic takie turnieje co kiedys byly na hali dzikich druzyn ? cale Grajewo by zagralo bo tu i tak nie ma innej rozrywki... niech ktos nad tym pomysli...i najlepiej bezplatny :))))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.