środa, 19 stycznia 2022

Sport

Turniej Motoryzacyjny

W budynku LOK-u, ul. Ks. J. Popiełuszki w Grajewie, 18 kwietnia br. odbył się Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. Organizatorami było Starostwo Powiatowe, Komenda Powiatowa Policji i Ośrodek Szkolenia Kierowców w Grajewie.

 Celem konkursu było popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej, kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego, popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sportów motorowych.

Udział w konkursie wzięły trzyosobowe drużyny szkół ponadgimnazjalnych:
ZS nr 1 w Grajewie,
ZS w Wojewodzinie,
ZS w Szczuczynie,
ZS w Niećkowie.

Po trudnej rywalizacji i dogrywce turniej wygrali uczniowie ZS nr 1 w Grajewie,  Albiński Hubert, Adam Dembiński i Krukowski Konrad. Indywidualnie najwięcej punktów podczas turnieju zdobył Hubert Albiński a trzecie miejsce zajął Adam Dembiński. Za wyniki indywidualne uczniowie otrzymali nagrody.  Zwycięska drużyna będzie reprezentowała powiat w  Finale Wojewódzkim Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Gratulujemy zwycięzcom.
 Mirosław Śleszyński  -
ZS nr 1

wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.