poniedziałek, 24 czerwca 2024

Sport

  • 12 komentarzy
  • 12251 wyświetleń

Turniej i kwesta dla Szpitala

Hasło “Sport dla zdrowia – kibice dla szpitala” przyświecało w niedzielę 04 marca 2007r imprezie charytatywnej, która odbyła się w hali miejskiego ośrodka sportu.

Turniej Halowej Piłki Nożnej cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, którzy chcieli na sportowo spędzić czas i skorzystać z bezpłatnego pomiaru ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Pomysłodawcy to Stowarzyszenie Kibiców Warmii Grajewo.

Drużyny uczestniczące w rozgrywkach zadeklarowały wpłatę wpisowego na konto Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego. Darowiznę na rzecz fundacji można było też złożyć do puszek w hali lub podczas kwesty prowadzonej na terenie miasta.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. Podczas emocjonującego finału z udziałem “Auto- Naprawy” W. Chrzanowskiego i “Durobex-u” G. Maciorowskiego podwyższone ciśnienie widoczne było - bez pomiaru - nie tylko u zawodników. Ostatecznie zwyciężyli przedstawiciele firmy “Durobex”, w szeregach której wystąpili III -ligowi piłkarze.

Kilkugodzinna zbiórka pieniędzy zakończyła się wynikiem 3860,58 zł. Cały dochód przeznaczony zostanie na zakup sprzętu i aparatury medycznej na oddział chirurgii ogólnej grajewskiego szpitala.


- Turniej i kwesta uliczna osiągnęły zamierzony cel. Raz jeszcze udowodniliśmy sobie, że można się zjednoczyć, jeżeli chodzi o sprawy ważne z punktu widzenia każdego człowieka. Zdrowie jest przecież skarbem bezcennym. Dzisiejszy turniej p.h. “Sport dla zdrowia – kibice dla szpitala” jest tego dowodem. Chciałabym przypomnieć, że dochód z wpłaty wpisowego i kwesty ulicznej w kwocie około 6 tys.złotych przeznaczony zostanie na zakup sprzętu i aparatury medycznej na Oddział Chirurgii Szpitala Ogólnnego w Grajewie. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w różnoraki sposób przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięciamówiła A. Rutkowska Prezes Zarządu Fundacji na Rzecz Szpitala Grajewskiego.

- Kwesta prowadzona była od 9.00 do 13.30 przy kościołach, szpitalu oraz MOSiR. Osoby, które kwestowały to członkowie organizacji “Strzelec” i pielęgniarki ze Szpitala Ogólnego w Grajewie. Przedstawiciele fundacji wyrażają wdzięczność wszystkim ofiarodawcom za hojność i okazaną szpitalowi pomoc. Dziękujemy kwestującym i pielęgniarkom dokonującym pomiarów ciśnienia i poziomu cukru we krwi za zaangażowanie i rzetelną pracędodaje Przewodniczcy Rady Fundacji G. Curyło

Portal e-Grajewo.pl dziękuje p. Alicji Rutkowskiej Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego za zaproszenie


Komunikat końcowy (wyniki) .pdf

 Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

A jakie będą drużyny?

kazdy moze tam wejsc??

spoko było na tych turniejach:)

dajcie wiecej zdjec :P:P:P

mozna wiedziec kto wygrał??

nie durobex tylko wynajeta warmia moze w pszyszlosci durobex

czytaj uwaznie, Durobex-druzyna

nie wazne kto wygrał,turniej byl po to żeby wspomóc szpital i sie udało

Wamia + Wissa = Durobex

Niedługo mecz pucharowy ;) zobaczymy czy w Szczuczynie też będą tak sie bratać :D

Durobex nie ma swojej druzyny, to byli wynajęci piłkarze HE HE HE

a co za ruznica czy druzyna durobeks czy wynajeta ,wazne na jak szlachetny cel ,wiecej takich imprez .....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.