środa, 22 września 2021

Sport

Turniej BRD

Starostwo Powiatowe w Grajewie informuje, że eliminacje powiatowe Turnieju BRD odbędą się dnia 25 kwietnia 2017 r. (szkoły podstawowe) oraz  26 kwietnia 2017 r. (gimnazja), o godz. 10:00 w Gimnazjum w Radziłowie, ul.  Sportowa 1, 19-213 Radziłów.

Zgłoszenia uczestników w odpowiedniej kategorii:

  • dla szkół podstawowych czteroosobowy zespół (dwie dziewczynki i dwóch chłopców) + opiekun,
  • dla gimnazjów (trzyosobowy zespół + opiekun) 

​szkoły powinny dokonać do dnia 20 kwietnia 2017 r. (czwartek) do godz. 15.00 przesyłając nazwę szkoły, nazwiska uczniów, daty urodzenia (inne wytyczne zgodnie z Regulaminem) oraz nazwisko opiekuna faxem na nr 86 273 84 62 albo e-mail: [email protected] 

Pełny tekst regulaminu, załączniki i komunikaty znajdują się na stronie http://www.pzm.pl/zo/bialystok/brd/turnieje (na stronie www.bialystok.pzm.pl, w dziale „BRD”, w zakładce „Turnieje”.


Turniej ma charakter wieloetapowy, co oznacza, że zwycięska drużyna jest wyłaniana poprzez eliminacje szkolne, powiatowe oraz Finał wojewódzki, który zakończony jest wręczeniem pucharów oraz atrakcyjnych nagród rzeczowych ufundowanych przez Wojewódzki Komitet Organizacyjny Turniejów BRD w Województwie Podlaskim.


Dodatkowe informacje  można uzyskać pod numerem tel.  86 273 84 60 (K. Wiśniewski).


ZGŁOSZENIE - SZKOŁY PODSTAWOWE
(pobierz .doc)

ZGŁOSZENIE - SZKOŁY GIMNAZJALNE 
(pobierz  .doc)

 

wtorek, 21 września 2021

Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo

poniedziałek, 20 września 2021

Rodzinny Rajd Rowerowy

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.