czwartek, 27 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 9924 wyświetleń

Trzymaj formę w PG3

„Bądź aktywny – Trzymaj formę” pod takim hasłem w środę, 30 kwietnia 2008 roku odbyło się przedstawienie w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Grajewie.

Cel spotkania to edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i jej rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu. Uczniowie apelowali, aby wolny czas spędzać m.in. na uprawianiu sportów oraz tańcu, a nie siedząc przed komputerem.

Podczas występów rozstrzygnięto konkurs na reklamę zachęcającą do aktywnego stylu życia. Najlepsza okazała się reklama Martyny Modzelewskiej, II miejsce zajęła Marta Marczykowska, a III Natalia Łojewska i Piotr Falkowski.

VIDEO

e-Grajewo.pl

środa, 26 stycznia 2022

Bal Karnawałowy w RAJu (19.02)

Komentarze (4)

WEEEEEEEEEEE are the champions hahahahhah

Hah pompa byla ;ppp silownia najlepsza ;p;))


Gratulacje i podziękowania za ogromne zaangażowanie w realizację programu "Trzymaj formę" dla nauczycieli: Pani Alicji Deresz Armaty, Pani Beaty Antropik, Pani Ewy Wojciechowskiej i Pani Anny Wszeborowskiej

młodzież kształtuje swoje zdrowie pod sklepem za <>popalając papierosy i bluzgajac,mięsień języka jest nieżle wyćwiczony nie mówiac o mięśniach ramienia i przedramienia,które wniesamowitym tępie podaja papieros do ust i z ręki do ręki by każdy mógł poćwiczyć-to dopiero wysiłek!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.