Sport

  • 1 komentarzy
  • 8745 wyświetleń

Trzy razy na podium

Trzy razy na podium
Swoich fanów nie zawiodła Katarzyna Skibniewska, która w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii seniorów zdobyła dwa tytuły mistrzowskie - w grze pojedynczej i mieszanej oraz trzecie miejsce z Małgorzatą Kropiewnicką w grze deblowej.
W grze pojedynczej w finale pokonała 4:1 / 11:8 – 11:7 – 9:11 – 11:9 – 11:6/ Agnieszkę Antolak SKTS Łomża.

W grze mieszanej Katarzyna Skibniewska ze Sławomirem Cylwikiem z MOKS Słoneczny Stok (II liga tenisa stołowego) po zaciętych grach w półfinale pokonali wyżej notowaną parę Baranowski Artur (Baruch-Dojlidy Białystok – I liga) - Stocka Magdalena (UKS Dojlidy Białystok – II liga) oraz w finale po wyrównanej stojącej na wysokim poziomie walce parę Godlewski Łukasz (Baruch-Dojlidy Białystok – I liga) - Kardel Izabela (UKS Dojlidy Białystok – II liga).

Niewiele zabrakło do zdobycia trzeciego tytułu w grze deblowej. W półfinale Katarzyna Skibniewska z Małgorzatą Kropiewnicką uległy minimalnie parze
Gwiazdowska – Turowska (UKS Dojlidy) a w pojedynku o trzecie miejsce pokonały debel Sadowska – Antolak (SKTS Łomża). Turniej rozgrywany był systemem pucharowym.

Kibiców tenisa stołowego informuję, że od tygodnia na testach sprawnościowych w Grajewie przebywa zawodniczka z Kijowa - Ukraina Julia Tkaczenko, która być może w przyszłym sezonie będzie reprezentowała barwy Grajewa.

E. Skibniewski

sobota, 25 września 2021

Jagiellonia - Lech Poznań 1:0

sobota, 25 września 2021

Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo

Komentarze (1)

eee kaska to leszczu bo Julia jo OGRYWA jak chce heh....

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.